Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomarańczowe
Tłoczone i wyciskane
ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych
Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych ANDROS 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 68 opinii

ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych

1.5 l
ANDROS
1 szt.6 szt.

21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,33 zł/l
24,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (11% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Owoce wyciskane w najlepszym momencie ich dojrzałości, jak najbliżej ich miejsca zbioru, dzięki czemu oddają wszystkie swoje zalety i świeżość. Idealne połączenie różnych odmian daje smak charakterystyczny dla marki Andros. Źródło witaminy C Jedna szklanka soku 150 ml - sok z 1,5 pomarańczy


Cechy

źródło witaminy C


ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ANDROS Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych 1.5 l
21,79 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
173.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
41.00 kcal
2.1%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
9.10 g
3.5%
w tym cukry (g)
9.10 g
10.1%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
35.00 mg
43.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
oki!💯
21.03.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i pożyteczny zamiennik świeżych owoców cytrusowych
11.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mi smakuje, pełen owoców
01.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny sok, dużo lepszy niż polskie odpowiedniki
16.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny sok
30.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,53 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
NICKAL
Marka:
ANDROS
EAN:
3608580178538
Cena za kg:
14,53 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
ANDROS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
3608580178538

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +10 °C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 5 dni. Najlepiej spożyć przed: patrz data na butelce.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 10


Informacje producenta

Marka

Andros


Marka standaryzowana

MarkaAndros

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Polska System kaucyjny


Opis produktu

Owoce wyciskane w najlepszym momencie ich dojrzałości, jak najbliżej ich miejsca zbioru, dzięki czemu oddają wszystkie swoje zalety i świeżość. Idealne połączenie różnych odmian daje smak charakterystyczny dla marki Andros. Źródło witaminy C Jedna szklanka soku 150 ml - sok z 1,5 pomarańczy


Oświadczenia żywieniowe

Źródło witaminy C


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok

Wariant z pomarańczy

Produkty z kategorii Tłoczone i wyciskane

5.0
z 68 opinii
ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych 1.5 l

ANDROS

Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych

1.5 l
14,53 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
ANDROS Sok NFC pomarańczowy 1 l

ANDROS

Sok NFC pomarańczowy

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
JAFFA GOLD Bezpośredni sok z pomarańczy 1 l

JAFFA GOLD

Bezpośredni sok z pomarańczy

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027

Produkty marki ANDROS

5.0
z 56 opinii
ANDROS Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych 1.5 l

ANDROS

Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych

1.5 l
14,53 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
25,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
ANDROS Sok NFC pomarańczowy 1 l

ANDROS

Sok NFC pomarańczowy

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
ANDROS Sok NFC ananasowy 1 l

ANDROS

Sok NFC ananasowy

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
ANDROS Sok NFC różowy grejpfrut 1 l

ANDROS

Sok NFC różowy grejpfrut

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
ANDROS Napój cytrynowy pasteryzowany 1 l

ANDROS

Napój cytrynowy pasteryzowany

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store