Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Grejpfrutowe
ANDROS Sok NFC różowy grejpfrut
Sok NFC różowy grejpfrut ANDROS 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 13 opinii

ANDROS Sok NFC różowy grejpfrut

1 l
ANDROS
1 szt.6 szt.

Cena22,99 zł
22,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Owoce wyciskane w najlepszym momencie ich dojrzałości, jak najbliżej ich miejsca zbioru, dzięki czemu oddają wszystkie swoje zalety i świeżość. Idealne połączenie różnych odmian daje smak charakterystyczny dla marki Andros. Źródło witaminy C Jedna szklanka soku 150 ml - sok z 1 grejpfruta


Cechy

źródło witaminy C


ANDROS Sok NFC różowy grejpfrut


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ANDROS Sok NFC ananasowy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
148.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
35.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
7.90 g
3.0%
w tym cukry (g)
7.90 g
8.8%
Błonnik (g)
0.20 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
28.00 mg
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
NICKAL
Marka:
ANDROS
EAN:
3608580178385
Cena za kg:
22,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ANDROS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
3608580178385

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +10 °C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 5 dni. Najlepiej spożyć przed: patrz data na butelce.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 10


Informacje producenta

Marka

Andros


Marka standaryzowana

MarkaAndros

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Polska System kaucyjny


Opis produktu

Owoce wyciskane w najlepszym momencie ich dojrzałości, jak najbliżej ich miejsca zbioru, dzięki czemu oddają wszystkie swoje zalety i świeżość. Idealne połączenie różnych odmian daje smak charakterystyczny dla marki Andros. Źródło witaminy C Jedna szklanka soku 150 ml - sok z 1 grejpfruta


Oświadczenia żywieniowe

Źródło witaminy C


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna 100 % soku

Wariant z wyciskanych różowych grejpfrutów

Produkty z kategorii Grejpfrutowe

4.8
z 13 opinii
ANDROS Sok NFC różowy grejpfrut 1 l

ANDROS

Sok NFC różowy grejpfrut

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z grejpfrutów 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z grejpfrutów

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.9
z 109 opinii
FORTUNA Sok czerwony grejpfrut 1 l

FORTUNA

Sok czerwony grejpfrut

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 98 opinii
TYMBARK Nektar Czerwony Grejpfrut 1 l

TYMBARK

Nektar Czerwony Grejpfrut

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 16 opinii
JAFFA GOLD Bezpośredni sok z czerwonych grejpfrutów 1 l

JAFFA GOLD

Bezpośredni sok z czerwonych grejpfrutów

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
4.7
z 3 opinii
GRANINI Napój z różowego grejpfruta 1 l

GRANINI

Napój z różowego grejpfruta

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
Oryginalny Sok 100% grejpfrut 330 ml

Oryginalny Sok

100% grejpfrut

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
4.9
z 16 opinii
Oryginalny Sok 100% grejpfrut biały 330 ml

Oryginalny Sok

100% grejpfrut biały

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

Produkty marki ANDROS

5.0
z 68 opinii
ANDROS Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych 1.5 l

ANDROS

Sok 100% NFC z pomarańczy wyciskanych

1.5 l
14,53 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
ANDROS Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych 1.5 l

ANDROS

Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych

1.5 l
14,53 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
25,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
ANDROS Sok NFC pomarańczowy 1 l

ANDROS

Sok NFC pomarańczowy

1 l
17,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
ANDROS Sok NFC ananasowy 1 l

ANDROS

Sok NFC ananasowy

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
ANDROS Napój cytrynowy pasteryzowany 1 l

ANDROS

Napój cytrynowy pasteryzowany

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store