Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Owocowe
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym
Napój gazowany o smaku pomarańczowym FANTA 850ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 10 opinii

FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
FANTA
1 szt.12 szt.

Cena6,99 zł
8,22 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Niska wartość energetyczna.


FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
74.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
70%
4
30%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Oleksandr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.12.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,22 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
850 ml
Dostawca:
COCA-COLA
Marka:
FANTA
EAN:
5000112678772
Cena za kg:
8,22 zł/l
Pojemność:
850 ml
Marka:
FANTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COCA-COLA
EAN:
5000112678772

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Pojawienie się osadu jest naturalną cechą produktu i nie ma wpływu na jego jakość. Najlepiej spożyć przed: patrz na szyjce butelki lub na etykiecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wyprodukowano za zgodą The Coca-Cola Company.


Informacje producenta

Marka

Fanta


Marka standaryzowana

MarkaFanta

Logotypy stron trzecich

Polska System kaucyjny


Opis produktu

Niska wartość energetyczna.


Oświadczenia żywieniowe

Niska wartość energetyczna.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój gazowany

Wariant o smaku pomarańczowym

Produkty z kategorii Owocowe

4.9
z 35 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,70 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
9,06 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 18 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
2,99 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,33 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
2,66 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
10,58 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada mirabelka i czarny bez 261 g

FOODS BY ANN

Lemoniada mirabelka i czarny bez

261 g
19,12 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

Produkty marki FANTA

5.0
z 33 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1.5 l

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
FANTA ORANGE Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1.5 l

FANTA ORANGE

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
FANTA Napój cytrynowy zero cukru 1.5 l

FANTA

Napój cytrynowy zero cukru

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

330 ml
14,21 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 15 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku cytrynowym bez cukru 850 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku cytrynowym bez cukru

850 ml
9,16 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

330 ml
14,09 zł/l
Cena4,65 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 2 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 500 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 500 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store