Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Owocowe
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany
3 Mojito Napój gazowany ZBYSZKO 1.75l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
ZBYSZKO
Polska
1 szt.6 szt.

Cena5,29 zł
3,02 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez substancji konserwujących.


Cechy

20 % soków


ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
73.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.30 g
4.8%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
JAKUB
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.02.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,02 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.75 l
Dostawca:
ZBYSZKO
Marka:
ZBYSZKO
EAN:
5906441370090
Cena za kg:
3,02 zł/l
Pojemność:
1.75 l
Marka:
ZBYSZKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZBYSZKO
EAN:
5906441370090

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii poniżej etykiety. Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. Wysoka zawartość soków może powodować powstawanie naturalnego osadu oraz lekką zmianę barwy.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Zbyszko


Marka standaryzowana

MarkaZbyszko

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Bez substancji konserwujących.


Dodatkowe informacje

3majmy się razem!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój gazowany

Wariant mojito

Produkty z kategorii Owocowe

4.9
z 35 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,70 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
9,06 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 18 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
2,99 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,33 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
2,66 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
10,58 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada mirabelka i czarny bez 261 g

FOODS BY ANN

Lemoniada mirabelka i czarny bez

261 g
19,12 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

Produkty marki ZBYSZKO

ZBYSZKO Niegazowana lemoniada o smaku arbuza 555 ml

ZBYSZKO

Niegazowana lemoniada o smaku arbuza

555 ml
6,83 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 20 opinii
ZBYSZKO 3 Pomarańcze Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO 3 Pomarańcze

Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 24 opinii
ZBYSZKO 3 Cytryny Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO 3 Cytryny

Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 10 opinii
ZBYSZKO Napój gazowany o smaku kiwi 1.75 l

ZBYSZKO

Napój gazowany o smaku kiwi

1.75 l
3,11 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store