Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Owocowe
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango
Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango Vitamin Energy OSHEE 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 9 opinii

OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
OSHEE
Polska
1 szt.24 szt.

Cena3,69 zł
14,76 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

witaminy & minerały

100 %* niacyna & biotyna

100 %* selen

100 %* cynk

bez dodatku cukrów

*% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej / 250 ml


OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.01.2027
Dostępne warianty
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
37.00 kJ
0.4%
Wartość energetyczna (kcal)
9.00 kcal
0.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Niacyna (B3) (mg)
6.40 mg
Biotyna (µg)
20.00 g
40.0%
Selen (µg)
22.00 g
40.0%
Cynk (mg)
4.00 mg
40.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,76 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
OSHEE
Marka:
OSHEE
EAN:
5901783951846
Cena za kg:
14,76 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
OSHEE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSHEE
EAN:
5901783951846

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje schłodzony.


Przechowywanie

Tworzenie się osadów jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej podany na spodzie puszki. Przechowywać w suchym chłodnym miejscu, nie zamrażać. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Informacje producenta

Marka

Oshee


Marka standaryzowana

MarkaOshee

Podmarka

Podmarka Vitamin Boost


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O marce

Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.


Dodatkowe informacje

kupuj online: www.osheeshop.eu


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój gazowany

Wariant smak pomarańcza-mango

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 34 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,70 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
9,06 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 18 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
2,99 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,33 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
10,58 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
2,66 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 14 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada mirabelka i czarny bez 261 g

FOODS BY ANN

Lemoniada mirabelka i czarny bez

261 g
19,12 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

Produkty marki OSHEE

4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 8 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym 47 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym

47 g
116,81 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
7,91 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 14 opinii
OSHEE Vitamin Water Magnez +B6 Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 1.1 l

OSHEE Vitamin Water Magnez +B6

Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

1.1 l
4,68 zł/l
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.2
z 6 opinii
OSHEE Vitamin Boost ZERO Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO 250 ml

OSHEE Vitamin Boost ZERO

Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 9 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 13 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.7
z 17 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 8 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 21 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store