Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Owocowe
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta
Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta ZERO CUKRU MIRINDA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
MIRINDA
Polska
1 szt.8 szt.

Cena8,55 zł
5,70 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

zawiera sok grejpfrutowy

z sokiem grejpfrutowym


MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam smak i zapach grejpfruta. 👍️
07.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Alternatywa dla coli. Smaczny napój, nie jest super słodki, niemal bez kalorii. Czego chcieć więcej? :D
30.01.2026
0
0
LILIANA
zweryfikowano
Zgłaszam
Odkąd się pojawiła stała się ulubionym smakiem mirindy. Delikatnie kwaskowata.
17.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.10.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2026
0
0
luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,70 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
MIRINDA
EAN:
5900497046947
Cena za kg:
5,70 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
MIRINDA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900497046947

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej podawać schłodzony.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz powyżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemarzaniem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wyprodukowano za zgodą PepsiCo, Inc., Purchase, N.Y., USA.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera źródło fenyloalaniny.


Informacje producenta

Marka

Mirinda


Marka standaryzowana

MarkaMirinda

Podmarka

Podmarka Zero cukru


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Oświadczenia żywieniowe

Zero cukru

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta bez cukru.


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój gazowany

Wariant o smaku różowego grejpfruta

Produkty z kategorii Owocowe

4.9
z 35 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

1.5 l
5,70 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 7 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku kwaśnego jabłka

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 5 opinii
WK DZIK Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona 330 ml

WK DZIK

Napój gazowany zero cukru o smaku winogrona

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru 330 ml

TYMBARK

Gazowany napój o smaku jabłko-cytryna-mango bez cukru

330 ml
9,06 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 18 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany malina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany malina

1.5 l
2,99 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.8
z 8 opinii
MAGNESIA RED Napój gazowany żurawina 1.5 l

MAGNESIA RED

Napój gazowany żurawina

1.5 l
3,33 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 11 opinii
ZBYSZKO 3 Mojito Napój gazowany 1.75 l

ZBYSZKO

3 Mojito Napój gazowany

1.75 l
3,02 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
MAGNESIA Napój gazowany truskawkowy 1.5 l

MAGNESIA

Napój gazowany truskawkowy

1.5 l
2,66 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.7
z 10 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
NESTEA Napój gazowany o smaku maliny 330 ml

NESTEA

Napój gazowany o smaku maliny

330 ml
10,58 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada mirabelka i czarny bez 261 g

FOODS BY ANN

Lemoniada mirabelka i czarny bez

261 g
19,12 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

Produkty marki MIRINDA

4.9
z 41 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku różowego grejpfruta

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MIRINDA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1.5 l

MIRINDA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1.5 l
5,86 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MIRINDA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml

MIRINDA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

330 ml
13,30 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store