Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Warzywne
Pozostałe
TYMBARK Vega Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców
Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców Vega TYMBARK 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 103 opinii

TYMBARK Vega Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców

500 ml
TYMBARK

Cena3,99 zł
7,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Soki Vega są dostępne w trzech słonecznych kompozycjach, inspirowanych Prowansją, regionem śródziemnomorskim oraz Meksykiem. W każdej z nich naturalny smak warzyw łączy się z mieszanką lokalnych ziół i przypraw. - jest bogatym źródłem błonnika, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości, wspomaga prawidłowe trawienie i wspiera organizm w walce z cholesterolem - zawiera witaminę A, dzięki czemu pomaga zachować zdrową, promienną skórę - stanowi cenne źródło witaminy C, która naturalnie wspomaga odporność organizmu i wspiera go w walce z infekcjami - 1 karton soku to aż 2,5 porcji owoców i warzyw Aby stworzyć idealny sok Vega Prowansalskie Pola, wybieramy pyszne, dojrzewające w słońcu warzywa i lokalne przyprawy o wyjątkowym aromacie. Dzięki temu powstaje połączenie nie tylko pełne letniego smaku, lecz także walorów odżywczych.


Cechy

nowe, wygodne opakowanie

polska marka

bogactwo błonnika

ze szczyptą przypraw: pieprz czarny, rozmaryn

1 karton 500 ml = 2,5 porcji warzyw i owoców


TYMBARK Vega Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
99.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
24.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.02 g
0.1%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.73 g
12.2%
Witamina A (µg)
240.00 g
30.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
103 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Simple and delicious Good as a drink or for cooking
15.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny.
05.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dore
08.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt bardzo dobrej jakości.
01.02.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry na +
31.01.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny sok warzywny
19.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥
13.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
27.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334005618
Cena za kg:
7,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334005618

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem. Barwa i smak mogą się nieznacznie różnić w zależności od pory roku.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Podmarka

Podmarka Vega


Opis produktu

Soki Vega są dostępne w trzech słonecznych kompozycjach, inspirowanych Prowansją, regionem śródziemnomorskim oraz Meksykiem. W każdej z nich naturalny smak warzyw łączy się z mieszanką lokalnych ziół i przypraw. - jest bogatym źródłem błonnika, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości, wspomaga prawidłowe trawienie i wspiera organizm w walce z cholesterolem - zawiera witaminę A, dzięki czemu pomaga zachować zdrową, promienną skórę - stanowi cenne źródło witaminy C, która naturalnie wspomaga odporność organizmu i wspiera go w walce z infekcjami - 1 karton soku to aż 2,5 porcji owoców i warzyw Aby stworzyć idealny sok Vega Prowansalskie Pola, wybieramy pyszne, dojrzewające w słońcu warzywa i lokalne przyprawy o wyjątkowym aromacie. Dzięki temu powstaje połączenie nie tylko pełne letniego smaku, lecz także walorów odżywczych.


O marce

Tymbark to nie tylko zdecydowany lider sprzedażowy na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, ale także marka, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i którą najchętniej polecają swoim bliskim. To także najlepiej znane, najczęściej wybierane przez Polaków produkty w swojej kategorii oraz jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych marek przez konsumentów.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.

bogactwo błonnika, wysoka zawartość witaminy A i źródło witaminy C

Ten sok ma wysoką zawartość witaminy A i błonnika oraz jest źródłem witaminy C.


Oświadczenia zdrowotne

Witamina A zawarta w 100 ml soku pomaga zachować zdrową skórę.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok z warzyw i owoców

Wariant prowansalskie pola

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 130 opinii
TARCZYN Sok 100% burak z jabłkiem 300 ml

TARCZYN

Sok 100% burak z jabłkiem

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 102 opinii
TYMBARK Vega Śródziemnomorski Ogród Sok z warzyw i owoców 500 ml

TYMBARK Vega

Śródziemnomorski Ogród Sok z warzyw i owoców

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 103 opinii
TYMBARK Vega Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców 500 ml

TYMBARK Vega

Prowansalskie Pola Sok z warzyw i owoców

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 32 opinii
TYMBARK Vega Słoneczny Meksyk Sok z warzyw i owoców 500 ml

TYMBARK Vega

Słoneczny Meksyk Sok z warzyw i owoców

500 ml
7,70 zł/l
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store