Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Jogurty

Jogurty

Wróć do Nabiał, jaja, sery

Jogurt naturalnyJogurt smakowyJogurt pitny



4.9
z 61 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny mango 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny mango

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 31 opinii
POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią 300 ml

POLMLEK

Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią

300 ml
12,63 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 111 opinii
Activia Drink Jogurt truskawka kiwi 280 g

Activia Drink

Jogurt truskawka kiwi

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

5.0
z 135 opinii
Activia Drink Jogurt malina granat 280 g

Activia Drink

Jogurt malina granat

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 106 opinii
Activia Drink Jogurt marakuja brzoskwinia 280 g

Activia Drink

Jogurt marakuja brzoskwinia

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 55 opinii
Nowość
Activia Drink Jogurt jagoda borówka 280 g

Activia Drink

Jogurt jagoda borówka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 60 opinii
Activia Drink Jogurt suszona śliwka 280 g

Activia Drink

Jogurt suszona śliwka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 83 opinii
Activia Drink Jogurt owoce leśne 280 g

Activia Drink

Jogurt owoce leśne

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

5.0
z 139 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 133 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.8
z 32 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

5.0
z 109 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 89 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 99 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 32 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

5.0
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

5.0
z 27 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

5.0
z 13 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 54 opinii
ACTIMEL Kids Napój mleczny wanilia (4 szt.) 400 g

ACTIMEL Kids

Napój mleczny wanilia (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

5.0
z 109 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny malina (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 68 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 124 opinii
ACTIMEL Napój mleczny naturalny (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny naturalny (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 39 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 15 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
15,89 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 30 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-banan 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-banan

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 40 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.8
z 25 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 27 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

5.0
z 18 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka

4.9
z 22 opinii
BAKOMA MEN Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
BAKOMA MEN Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

4.8
z 29 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

270 g
17,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.8
z 38 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku wanilia-ciasteczko

270 g
16,63 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 321 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny

350 g
16,71 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 71 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego limonka z nutą mięty 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego limonka z nutą mięty

350 g
14,71 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 157 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego nektarynka malina 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego nektarynka malina

350 g
16,83 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 65 opinii
FANTASIA Jogurt o smaku waniliowym z M&M's 120 g

FANTASIA

Jogurt o smaku waniliowym z M&M's

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
FANTASIA Jogurt karmelowy z Twix 120 g

FANTASIA

Jogurt karmelowy z Twix

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 57 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers

103 g
39,22 zł/kg
3,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.9
z 47 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mieszanką Mars 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mieszanką Mars

104 g
35,96 zł/kg
3,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 55 opinii
YoPro Jogurt o smaku waniliowym 160 g

YoPro

Jogurt o smaku waniliowym

160 g
24,94 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 277 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z wiśniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z wiśniami

118 g
16,86 zł/kg
Krótka data 09.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 203 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie

100 g
19,90 zł/kg
Krótka data 09.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

5.0
z 185 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej 106 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej

106 g
30,66 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 152 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 112 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 142 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana) 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana)

104 g
31,25 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 217 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z jagodami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z jagodami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 75 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z brzoskwiniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
32,50 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

4.9
z 41 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel 99 g

FANTASIA

Jogurt kremowy chrupiący słony karmel

99 g
32,83 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 52 opinii
YoPro Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160 g

YoPro

Jogurt o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 65 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt jagodowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt jagodowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 56 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

5.0
z 16 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku jagodowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku jagodowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 15 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 11 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku truskawkowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku truskawkowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.9
z 11 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku orzech laskowy 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku orzech laskowy

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka

5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 107 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store