Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Jogurty

Jogurty

Wróć do Nabiał, jaja, sery

Jogurt naturalnyJogurt smakowyJogurt pitny



5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 96 opinii
MLEKPOL Jogurt brzoskwiniowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 15 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 11 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku truskawkowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku truskawkowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 104 opinii
MLEKPOL Jogurt jagodowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt jagodowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 96 opinii
MLEKPOL Jogurt brzoskwiniowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 71 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kawowy 140 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kawowy

140 g
28,21 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 12 opinii
POLMLEK Jogurt truskawkowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt truskawkowy z musli kokosowym

210 g
21,86 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 68 opinii
DANONE Biszkoptowy Jogurt kremowy 120 g

DANONE Biszkoptowy

Jogurt kremowy

120 g
21,58 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 28 opinii
DANONE Zakręcony mix Jogurt o smaku waniliowym z drażami z czekolady mlecznej 125 g

DANONE Zakręcony mix

Jogurt o smaku waniliowym z drażami z czekolady mlecznej

125 g
26,00 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.8
z 6 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagoda borówka amerykańska 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagoda borówka amerykańska

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 3 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego malina truskawka 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego malina truskawka

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku truskawkowym bez dodatku cukru 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku truskawkowym bez dodatku cukru

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

300 g
18,97 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.7
z 6 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku owoców leśnych bez dodatku cukru 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku owoców leśnych bez dodatku cukru

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.7
z 3 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

300 g
17,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.8
z 29 opinii
RIANS Jogurt owczy waniliowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy waniliowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.9
z 30 opinii
RIANS Jogurt owczy jagoda, jeżyna 115 g

RIANS

Jogurt owczy jagoda, jeżyna

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

5.0
z 37 opinii
RIANS Jogurt owczy cytrynowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy cytrynowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 8 opinii
DANONKI Jogurt o smaku waniliowym (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt o smaku waniliowym (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 37 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski truskawkowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski truskawkowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 33 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski brzoskwiniowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski brzoskwiniowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 19 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski malinowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski malinowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka

4.9
z 43 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.9
z 27 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 47 opinii
ACTIVIA Jogurt truskawkowy 4x120g 480 g

ACTIVIA

Jogurt truskawkowy 4x120g

480 g
19,98 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

5.0
z 56 opinii
ACTIVIA Jogurt wiśniowy 4x120g 480 g

ACTIVIA

Jogurt wiśniowy 4x120g

480 g
19,98 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

5.0
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami orzechami i miodem 165 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami orzechami i miodem

165 g
23,33 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka

5.0
z 86 opinii
ACTIVIA Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
28,76 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 135 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 93 opinii
BAKOMA Jogurt z owocami leśnymi BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z owocami leśnymi BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
31,27 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 37 opinii
KOLIOS Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO 150 g

KOLIOS

Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.5
z 11 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z wanilią BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 38 opinii
BERGERIE Kozi jogurt naturalny BIO 125 g

BERGERIE

Kozi jogurt naturalny BIO

125 g
46,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

5.0
z 36 opinii
SOBBEKE Jogurt stracciatella 7,5% BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt stracciatella 7,5% BIO

500 g
37,58 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 9 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 3,8% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 3,8% BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.8
z 30 opinii
BERGERIE Owczy jogurt typu greckiego BIO 250 g

BERGERIE

Owczy jogurt typu greckiego BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.8
z 24 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 1,5% BIO

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 19 opinii
SOBBEKE Jogurt waniliowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt waniliowy BIO

500 g
36,90 zł/kg
Cena18,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 20 opinii
SOBBEKE Jogurt malinowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt malinowy BIO

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.8
z 6 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem o smaku jagodowym (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem o smaku jagodowym (3% tł.)

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 6 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku brzoskwinii (3% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku brzoskwinii (3% tł.) BIO

140 g
44,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 9 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO

140 g
52,07 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 2 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.)

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

5.0
z 5 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO

140 g
44,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.8
z 19 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO 180 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny (bez laktozy) BIO

180 g
23,06 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka

4.8
z 13 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego z jagodami BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store