Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Wiśnia
ACTIVIA Jogurt wiśniowy 4x120g
Jogurt wiśniowy 4x120g ACTIVIA 480g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 56 opinii

ACTIVIA Jogurt wiśniowy 4x120g

480 g
ACTIVIA

Cena9,59 zł
19,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
ACTIVIA Jogurt truskawkowy 4x120g
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
378.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
90.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
2.90 g
4.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
11.90 g
4.6%
w tym cukry (g)
11.50 g
12.8%
Białko (g)
3.90 g
7.8%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Wapń (mg)
143.00 mg
17.9%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyk
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
480 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
ACTIVIA
EAN:
4751008970500
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Waga:
480 g
Marka:
ACTIVIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
4751008970500

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

(4 x 120 g) = 480 g e


Informacje producenta

Marka

Activia


Marka standaryzowana

MarkaActivia

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt

Wariant wiśniowy

Produkty z kategorii Wiśnia

4.9
z 277 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z wiśniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z wiśniami

118 g
16,86 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 150 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt wiśniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt wiśniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 56 opinii
ACTIVIA Jogurt wiśniowy 4x120g 480 g

ACTIVIA

Jogurt wiśniowy 4x120g

480 g
19,98 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

Produkty marki ACTIVIA

5.0
z 60 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 40 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 232 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny z probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny z probiotykami

165 g
16,91 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 67 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 162 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny (bez laktozy) 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny (bez laktozy)

165 g
16,91 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 78 opinii
ACTIVIA Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
23,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 15 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
15,89 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 47 opinii
ACTIVIA Jogurt truskawkowy 4x120g 480 g

ACTIVIA

Jogurt truskawkowy 4x120g

480 g
19,98 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami orzechami i miodem 165 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami orzechami i miodem

165 g
23,33 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
5.0
z 86 opinii
ACTIVIA Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt wieloowocowy z ziarnami ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
28,76 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store