Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Z probiotykiem
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan
Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan Activia Drink 270g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 133 opinii

Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan

270 g
Activia Drink
Polska

Cena5,39 zł
19,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Activia zawiera wapń pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które przyjmowane w odpowiedniej liczbie przynoszą korzyści zdrowotne. Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. Ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Cechy

z probiotykami²

3 korzyści: zdrowie jelit¹,², komfort trawienia¹,², dobre samopoczucie¹,²

bifidus actiregularis

źródło wapnia

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry pochodzące z mleka i owoców

¹wapń

²żywe kultury bakterii

Activia zawiera ¹wapń pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz ²żywe kultury bakterii


Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan


Produkt dostępny
Data przydatności: około 22 dni
Dostępne warianty
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
200.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
47.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
7.50 g
2.9%
w tym cukry (g)
7.30 g
8.1%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Wapń (mg)
118.00 mg
14.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
133 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez cukru Co jest waźne
08.02.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre w tej cenie ;)
09.01.2026
0
0
Jarek
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, pożywny jogurt wart polecenia
06.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwykły produkt "z półki". Nie ma się czym zachwycać ani czego krytykować.
21.09.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu dobry
06.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
270 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
Activia Drink
EAN:
5900643047088
Cena za kg:
19,96 zł/kg
Waga:
270 g
Marka:
Activia Drink
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643047088

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Activia


Marka standaryzowana

MarkaActivia

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Certified B Corporation

Green Dot


Opis produktu

Activia zawiera wapń pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które przyjmowane w odpowiedniej liczbie przynoszą korzyści zdrowotne. Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. Ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Dodatkowe informacje

www.activia.pl


Oświadczenia żywieniowe

źródło wapnia

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry pochodzące z mleka i owoców


Oświadczenia zdrowotne

Activia zawiera wapń pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii.

Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które przyjmowane w odpowiedniej liczbie przynoszą korzyści zdrowotne.

Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem.

Ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Functional Name Jogurt bez dodatku cukru

Variant czereśnia jabłko banan

Produkty z kategorii Z probiotykiem

4.9
z 40 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 27 opinii

23% taniej

ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 70 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (8 szt.) 800 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (8 szt.)

800 g
19,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 34 opinii
Nowość
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 93 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (4 szt.)

400 g
19,10 zł/kg
7,64 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 89 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 55 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny malina (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 135 opinii
Activia Drink Jogurt malina granat 280 g

Activia Drink

Jogurt malina granat

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 106 opinii
Activia Drink Jogurt marakuja brzoskwinia 280 g

Activia Drink

Jogurt marakuja brzoskwinia

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 111 opinii
Activia Drink Jogurt truskawka kiwi 280 g

Activia Drink

Jogurt truskawka kiwi

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 60 opinii
Activia Drink Jogurt suszona śliwka 280 g

Activia Drink

Jogurt suszona śliwka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 55 opinii
Nowość
Activia Drink Jogurt jagoda borówka 280 g

Activia Drink

Jogurt jagoda borówka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 83 opinii
Activia Drink Jogurt owoce leśne 280 g

Activia Drink

Jogurt owoce leśne

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 139 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 133 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 32 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
ACTIMEL Napój mleczny naturalny (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny naturalny (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 68 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 109 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny malina (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 15 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
15,89 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 27 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 18 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka

Produkty marki Activia Drink

5.0
z 111 opinii
Activia Drink Jogurt truskawka kiwi 280 g

Activia Drink

Jogurt truskawka kiwi

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 106 opinii
Activia Drink Jogurt marakuja brzoskwinia 280 g

Activia Drink

Jogurt marakuja brzoskwinia

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 135 opinii
Activia Drink Jogurt malina granat 280 g

Activia Drink

Jogurt malina granat

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 55 opinii
Nowość
Activia Drink Jogurt jagoda borówka 280 g

Activia Drink

Jogurt jagoda borówka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 60 opinii
Activia Drink Jogurt suszona śliwka 280 g

Activia Drink

Jogurt suszona śliwka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 83 opinii
Activia Drink Jogurt owoce leśne 280 g

Activia Drink

Jogurt owoce leśne

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 139 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 32 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store