Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Z probiotykiem
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.)
Napój mleczny truskawka (4 szt.) ACTIMEL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 93 opinii

ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.)

400 g
ACTIMEL
Polska

7,64 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
25,47 zł/kg
10,19 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (25% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Actimel o smaku truskawkowym to sposób na wspieranie odporności Twojej rodziny. W buteleczkach zamknięty jest napój mleczny z bakteriami L. Casei Danone, który zawiera witaminy B6 i D wspierające układ odpornościowy. Pysznie mleczny Actimel to zdrowy wybór dla rodziny.
Actimel oprócz tradycyjnych bakterii jogurtowych zawiera dodatkowo szczep bakterii - L. Casei.
Formuła Actimela wzbogacona jest w witaminy B6 i D, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
Formuła Actimela nie zawiera konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Cechy

truskawka

układ odpornościowy*

20 miliardów kultur L. Casei

wzbogacony w witaminy D+B6*

*Witaminy D i B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

*Actimel jest bogaty w witaminę D i jest źródłem witaminy B6. Witaminy D i B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego


ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 24 dni
Dostępne warianty
ACTIMEL Napój mleczny malina (4 szt.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.) 400 g
Drugi 50% taniej!
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
288.00 kJ
3.4%
Wartość energetyczna (kcal)
68.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
10.20 g
3.9%
w tym cukry (g)
9.90 g
11.0%
Białko (g)
2.90 g
5.8%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Witamina B6 (mg)
0.21 mg
15.0%
Witamina D (µg)
1.67 g
33.4%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
93 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,10 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
ACTIMEL
EAN:
59026549
Cena za kg:
19,10 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
ACTIMEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
59026549

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na górze kartonika i na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

1 butelka (100 g) 316 kJ 75 kcal 4%* Należy sprzedawać w komplecie. *Referencyjna Wartość Spożycia.


Informacje producenta

Marka

Actimel


Marka producenta

MarkaDanone

Marka standaryzowana

MarkaActimel

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Actimel, Twój codzienny sprzymierzeniec we wsparciu odporności* Dzięki witaminom D i B6, które wspomagają Twój układ odpornościowy*. Każda buteleczka Actimela dostarcza 1/3 dziennego zapotrzebowania na witaminę D**. Zawiera również witaminę B6 i 20 miliardów bakterii L.Casei. Witaminy trafiają do krwiobiegu, a następnie do komórek układu odpornościowego, by wesprzeć ich działanie. Całe to wsparcie odporności* w jednej buteleczce orzeźwiająco pysznego Actimela! *Actimel jest bogaty w witaminę D i jest źródłem witaminy B6. Witaminy D i B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. **Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). Indywidualne zapotrzebowanie na składniki odżywcze może się różnić w zależności od wieku, płci i stanu fizjologicznego. Pamiętaj, że ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Dodatkowe informacje

Należy sprzedawać w komplecie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój jogurtowy

Wariant o smaku truskawkowym


Podmarka

Podmarka:Actimel


Oświadczenia żywieniowe

z wit. B6 i D, aby wspierać układ odpornościowy

Produkty z kategorii Z probiotykiem

4.9
z 93 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (4 szt.)

400 g
19,10 zł/kg
7,64 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 70 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (8 szt.) 800 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (8 szt.)

800 g
19,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 27 opinii

23% taniej

ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 40 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 89 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 55 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny malina (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 34 opinii
Nowość
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 109 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny malina (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 68 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 124 opinii
ACTIMEL Napój mleczny naturalny (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny naturalny (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 135 opinii
Activia Drink Jogurt malina granat 280 g

Activia Drink

Jogurt malina granat

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 106 opinii
Activia Drink Jogurt marakuja brzoskwinia 280 g

Activia Drink

Jogurt marakuja brzoskwinia

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 111 opinii
Activia Drink Jogurt truskawka kiwi 280 g

Activia Drink

Jogurt truskawka kiwi

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 55 opinii
Nowość
Activia Drink Jogurt jagoda borówka 280 g

Activia Drink

Jogurt jagoda borówka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 60 opinii
Activia Drink Jogurt suszona śliwka 280 g

Activia Drink

Jogurt suszona śliwka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 83 opinii
Activia Drink Jogurt owoce leśne 280 g

Activia Drink

Jogurt owoce leśne

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 139 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 133 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 32 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
15,89 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 27 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 18 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka

Produkty marki ACTIMEL

4.9
z 89 opinii
ACTIMEL Kids Napój mleczny truskawkowo-bananowy (4 szt.) 400 g

ACTIMEL Kids

Napój mleczny truskawkowo-bananowy (4 szt.)

400 g
19,10 zł/kg
7,64 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 40 opinii
ACTIMEL Kids Napój jogurtowy o smaku truskawkowo-bananowym (8 szt.) 800 g

ACTIMEL Kids

Napój jogurtowy o smaku truskawkowo-bananowym (8 szt.)

800 g
19,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 70 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (8 szt.) 800 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (8 szt.)

800 g
19,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 27 opinii

23% taniej

ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 89 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 55 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny malina (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 34 opinii
Nowość
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 54 opinii
ACTIMEL Kids Napój mleczny wanilia (4 szt.) 400 g

ACTIMEL Kids

Napój mleczny wanilia (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 109 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny malina (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 68 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 124 opinii
ACTIMEL Napój mleczny naturalny (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny naturalny (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 27 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 18 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store