Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Z probiotykiem

Z probiotykiem

Wróć do Jogurt pitny




4.9
z 40 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

5.0
z 27 opinii

23% taniej

ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawkowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 70 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (8 szt.) 800 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (8 szt.)

800 g
19,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 34 opinii
Nowość
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.) 1.2 kg

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku wieloowocowym (12szt.)

1.2 kg
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 93 opinii
ACTIMEL Napój mleczny truskawka (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny truskawka (4 szt.)

400 g
19,10 zł/kg
7,64 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 89 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 55 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (8 szt.) 800 ml

ACTIMEL

Napój mleczny malina (8 szt.)

800 ml
19,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 106 opinii
Activia Drink Jogurt marakuja brzoskwinia 280 g

Activia Drink

Jogurt marakuja brzoskwinia

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

5.0
z 135 opinii
Activia Drink Jogurt malina granat 280 g

Activia Drink

Jogurt malina granat

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

5.0
z 111 opinii
Activia Drink Jogurt truskawka kiwi 280 g

Activia Drink

Jogurt truskawka kiwi

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni


4.9
z 55 opinii
Nowość
Activia Drink Jogurt jagoda borówka 280 g

Activia Drink

Jogurt jagoda borówka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 60 opinii
Activia Drink Jogurt suszona śliwka 280 g

Activia Drink

Jogurt suszona śliwka

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 83 opinii
Activia Drink Jogurt owoce leśne 280 g

Activia Drink

Jogurt owoce leśne

280 g
19,25 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.9
z 133 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru czereśnia jabłko banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

5.0
z 139 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru ananas brzoskwinia banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.8
z 32 opinii
Activia Drink Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan 270 g

Activia Drink

Jogurt bez dodatku cukru o smaku mango-banan

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka


4.9
z 68 opinii
ACTIMEL Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny wieloowocowy (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 124 opinii
ACTIMEL Napój mleczny naturalny (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny naturalny (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 109 opinii
ACTIMEL Napój mleczny malina (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój mleczny malina (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 15 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
15,89 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 27 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku truskawka-granat (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 18 opinii
ACTIMEL Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.) 400 g

ACTIMEL

Napój jogurtowy o smaku brzoskwinia-marakuja (4 szt.)

400 g
25,47 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store