Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
BIO

BIO

Wróć do Kategorie sklepu

Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątZdrowie i suplementy



5.0
z 6 opinii
YARRAH Pokarm dla kota - Kawałki kurczaka i indyka z aloesem BIO 100 g

YARRAH

Pokarm dla kota - Kawałki kurczaka i indyka z aloesem BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Chili BIO 30 g

DARY NATURY

Chili BIO

30 g
526,33 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus banan, brzoskwinia, mango po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

NATUMI Napój owsiano - kakaowy BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiano - kakaowy BIO

1 l
10,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.6
z 145 opinii
WASĄG Salceson Włoski BIO 350 g

WASĄG

Salceson Włoski BIO

~350 g
48,54 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.7
z 3 opinii
BIO FOOD Sok wielowarzywny kiszony bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok wielowarzywny kiszony bezglutenowy BIO

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

3.0
z 1 opinii
ECOMIL Napój owsiany barista BIO 1 l

ECOMIL

Napój owsiany barista BIO

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
ALCE NERO Pesto Rosso BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto Rosso BIO

130 g
119,15 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2028

5.0
z 2 opinii
BUTCHER'S Bio Foods Karma dla psa z kurczakiem i indykiem BIO 150 g

BUTCHER'S Bio Foods

Karma dla psa z kurczakiem i indykiem BIO

150 g
33,27 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

GREEN&SOCIAL Tempranillo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Tempranillo BIO

750 ml
63,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena47,99 zł
Do koszyka

HOLLE Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

4.9
z 8 opinii
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
292,50 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

5.0
z 2 opinii
PSI PATROL Precelki orkiszowe alfabet BIO 80 g

PSI PATROL

Precelki orkiszowe alfabet BIO

80 g
124,88 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owsiany Brzoskwinie 5x20g po 1. roku 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owsiany Brzoskwinie 5x20g po 1. roku

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

5.0
z 8 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Curry z Madrasu bezglutenowe BIO 85 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Curry z Madrasu bezglutenowe BIO

85 g
194,00 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027

5.0
z 3 opinii
FRUCHTBAR Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus mango, pomarańcz, kokos, banan po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026

SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
BENJAMISSIMO Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa 60 g

BENJAMISSIMO

Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa

60 g
323,17 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Galaretki owocowe bez żelatyny BIO 100 g

BIO PLANET

Galaretki owocowe bez żelatyny BIO

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027

PUKKA Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach) 29 g

PUKKA

Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach)

29 g
689,31 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Żelki bez żelatyny BIO 100 g

BIO PLANET

Żelki bez żelatyny BIO

100 g
112,90 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027

4.8
z 11 opinii
PROBIO Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO 1 szt

PROBIO

Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

Nowość
BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Maca sproszkowana BIO

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028

5.0
z 2 opinii
GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE Bulion z karpia (kolagenowy) BIO 500 ml

GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE

Bulion z karpia (kolagenowy) BIO

500 ml
55,98 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka

4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

5.0
z 23 opinii
Nowość
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok jabłkowy BIO

300 ml
27,83 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

5.0
z 2 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO

200 g
92,45 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem kakaowym BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem kakaowym BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus owocowy 3 zboża - brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus owocowy 3 zboża - brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owsiany Truskawki-Maliny 5x20g po 3. roku 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owsiany Truskawki-Maliny 5x20g po 3. roku

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

ECOBLIK Herbata czarna EARL GREY BIO 100 g

ECOBLIK

Herbata czarna EARL GREY BIO

100 g
349,90 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Suplements Spirulina z chlorellą BIO (200 tabl.) - suplement diety 100 g

BIG NATURE Suplements

Spirulina z chlorellą BIO (200 tabl.) - suplement diety

100 g
399,90 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 8 opinii
BENJAMISSIMO Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut 60 g

BENJAMISSIMO

Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut

60 g
299,83 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027

5.0
z 1 opinii
MONINI Oliwki czarne "Peranzana" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Peranzana' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027

4.0
z 4 opinii
VIVOLOVIN Prosecco Brut BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Prosecco Brut BIO

750 ml
55,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena41,99 zł
Do koszyka

HIPP 2 Mleko następne z mleka koziego BIO po 6. miesiącu 400 g

HIPP 2

Mleko następne z mleka koziego BIO po 6. miesiącu

400 g
157,47 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027

5.0
z 1 opinii
ISOLA BIO Napój z ryżu brązowego bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój z ryżu brązowego bezglutenowy BIO

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
YARRAH Pokarm dla kota - kurczak z kawałkami ryby i spirulą BIO 100 g

YARRAH

Pokarm dla kota - kurczak z kawałkami ryby i spirulą BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

3.7
z 3 opinii
VIVOLOVIN Casa Leona Blanco BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Casa Leona Blanco BIO

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 4 opinii
KRAINA LODU Przecier jabłko - truskawka BIO 100 g

KRAINA LODU

Przecier jabłko - truskawka BIO

100 g
39,90 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

5.0
z 1 opinii
SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO 220 g

SMILEAT

Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO

220 g
90,86 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

CEREA Flapjack o sm. brownie (baton owsiany pieczony) BIO 60 g

CEREA

Flapjack o sm. brownie (baton owsiany pieczony) BIO

60 g
137,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
VIVOLINO Airen BIO 750 ml

VIVOLINO

Airen BIO

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka - malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka - malina z owsem BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka

4.6
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027

HIPP BIO Kleik ryżowy po 4. miesiącu 200 g

HIPP BIO

Kleik ryżowy po 4. miesiącu

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.8
z 4 opinii
IL PONTE Prosecco BIO 750 ml

IL PONTE

Prosecco BIO

750 ml
79,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
YARRAH Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO 33 g

YARRAH

Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO

33 g
302,73 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

5.0
z 1 opinii
HOLLE Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO 220 g

HOLLE

Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO

220 g
45,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 7 opinii
YOGI TEA Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.) 30 g

YOGI TEA

Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.)

30 g
459,67 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

4.8
z 40 opinii
WASĄG Szynka Sarmacka BIO 350 g

WASĄG

Szynka Sarmacka BIO

~350 g
128,54 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Orzechy laskowe BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy laskowe BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028

4.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

1 kg
48,99 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.7
z 529 opinii
FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Cytryny BIO (400g-600g)

~500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura truskawkowa 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura truskawkowa 70% BIO

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

4.5
z 4 opinii
TERRASANA Makaron gryczany z batatami bezglutenowy BIO 250 g

TERRASANA

Makaron gryczany z batatami bezglutenowy BIO

250 g
75,16 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 11 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura mus malinowy 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura mus malinowy 70% BIO

225 g
82,18 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

5.0
z 7 opinii
Nowość
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 200 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

200 ml
108,95 zł/l
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 13 opinii

23% taniej

BIO PLANET Kasza orkiszowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza orkiszowa BIO

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Migdały blanszowane BIO 350 g

BIO PLANET

Migdały blanszowane BIO

350 g
114,26 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
BIOBAZAR Ser owczy młody BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser owczy młody BIO

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Orzeszki piniowe 100 g

BIO PLANET

Orzeszki piniowe

100 g
299,90 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027

5.0
z 2 opinii
PORTO MUINOS Algi morskie kombu (suszone) BIO 25 g

PORTO MUINOS

Algi morskie kombu (suszone) BIO

25 g
447,60 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

RUNOLAND Maślaki marynowane BIO 300 g

RUNOLAND

Maślaki marynowane BIO

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Banany suszone BIO 150 g

BIO PLANET

Banany suszone BIO

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka

4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Plastry kokosowe BIO 100 g

BIO PLANET

Plastry kokosowe BIO

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 9 opinii
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 400 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

BIOBAZAR Ser krowi z czarnym czosnkiem BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser krowi z czarnym czosnkiem BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

BIO PLANET Mąka migdałowa BIO 250 g

BIO PLANET

Mąka migdałowa BIO

250 g
127,96 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027

4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
PAN DO MAR Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym 90 g

PAN DO MAR

Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym

90 g
231,00 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2029

MEDICURA Spirulina BIO (150 tabl.) - suplement diety 1 szt

MEDICURA

Spirulina BIO (150 tabl.) - suplement diety

1 szt
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 2 opinii
GEORG FORSTER Riesling BIO 750 ml

GEORG FORSTER

Riesling BIO

750 ml
79,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
CASA LEON Tinto BIO 750 ml

CASA LEON

Tinto BIO

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
509,35 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

5.0
z 28 opinii
DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO 20 g

DARY NATURY

Natka pietruszki suszona BIO

20 g
309,50 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
1...910111213

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store