Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Ciasteczka
SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO
Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO SMILEAT 220g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO

220 g
SMILEAT
Włochy

Cena19,99 zł
90,86 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
90,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
ECO AND MORE
Marka:
SMILEAT
EAN:
8437017636014
Cena za kg:
90,86 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
SMILEAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ECO AND MORE
EAN:
8437017636014

Produkty z kategorii Ciasteczka

4.8
z 9 opinii
Nowość
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii

34% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO 90 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO

90 g
99,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 40 opinii
ANIA Mini Zoo Ciasteczka pszenne BIO 100 g

ANIA Mini Zoo

Ciasteczka pszenne BIO

100 g
54,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 43 opinii
ANIA Mini Zoo Ciasteczka z czekoladą BIO 100 g

ANIA Mini Zoo

Ciasteczka z czekoladą BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Biszkopty dla dzieci BIO 200 g

EKO WITAL

Biszkopty dla dzieci BIO

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 15 opinii
PSI PATROL Mini ciastka kakaowe dla dzieci BIO 100 g

PSI PATROL

Mini ciastka kakaowe dla dzieci BIO

100 g
73,90 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g) 132 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g)

132 g
113,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 5 opinii
BOBOVITA Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
FRUCHTBAR Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO

100 g
134,90 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO 220 g

SMILEAT

Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO

220 g
90,86 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SMILEAT

SMILEAT Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO 25 g

SMILEAT

Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO

25 g
227,60 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 2 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO

300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store