Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 5-6 miesiąca
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO
Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO SMILEAT 230g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
SMILEAT
Hiszpania

Cena9,99 zł
43,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Yuliya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
ECO AND MORE
Marka:
SMILEAT
EAN:
8437014583090
Cena za kg:
43,43 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
SMILEAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ECO AND MORE
EAN:
8437014583090

Produkty z kategorii Obiadki od 5-6 miesiąca

4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 1 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia

190 g
35,21 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 3 opinii
GERBER OBIADEK Delikatny indyk w pomidorach dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Delikatny indyk w pomidorach dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 7 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z królikiem dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z królikiem dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER OBIADEK

Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
81,88 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Krem z jasnych warzyw z kurczakiem dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Krem z jasnych warzyw z kurczakiem dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO

190 g
36,26 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek dynia z kurczakiem powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek dynia z kurczakiem powyżej 5 miesiąca życia

190 g
46,26 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Obiadek Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Obiadek

Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu

125 g
36,40 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Warzywa w potrawce z królikiem po 5 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Warzywa w potrawce z królikiem po 5 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Obiadek Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
BOBOVITA Zupa jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Zupa jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki SMILEAT

SMILEAT Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO 25 g

SMILEAT

Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO

25 g
227,60 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO

300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 2 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO 220 g

SMILEAT

Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO

220 g
90,86 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store