Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 5-6 miesiąca
GERBER OBIADEK Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu
Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu OBIADEK GERBER 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

GERBER OBIADEK Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
GERBER
Polska
1 szt.12 szt.

Cena6,55 zł
81,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gotowane mięso z udek indyka w zmiksowanej formie. Produkt stworzony z myślą o niemowlętach po 6. miesiącu życia. Nie należy go stosować jako samodzielnego posiłku, a jedynie jako dodatek do przecieru warzywnego lub zupki. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Produkt stanowi mięsną część pełnego posiłku. Skład dostosowany do potrzeb dziecka.


GERBER OBIADEK Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
306.00 kJ
3.6%
Wartość energetyczna (kcal)
72.00 kcal
3.6%
Tłuszcz (g)
1.60 g
2.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
10.50 g
21.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
MIECZYSŁAW
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
81,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GERBER
EAN:
5900452078020
Cena za kg:
81,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
GERBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
5900452078020

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: - Potrzebną porcję przełóż do miseczki. - Podawaj po lekkim podgrzaniu. - Przed podaniem wymieszaj i sprawdź temperaturę produktu. - Po otwarciu produkt przechowuj w zamkniętym słoiku w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Przechowywanie

Przebarwienie na powierzchni produktu nie stanowi jego wady. Zamknięte słoiki przechowuj w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

! Nie używać, jeśli wieczko się ugina. Przy pierwszym otwarciu wieczko musi „kliknąć".


Informacje producenta

Marka

Gerber


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaGerber

Opis produktu

Gotowane mięso z udek indyka w zmiksowanej formie. Produkt stworzony z myślą o niemowlętach po 6. miesiącu życia. Nie należy go stosować jako samodzielnego posiłku, a jedynie jako dodatek do przecieru warzywnego lub zupki. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Produkt stanowi mięsną część pełnego posiłku. Skład dostosowany do potrzeb dziecka.


O marce

Gerber Smaki od A do Z


O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Dodatkowe informacje

Zapytaj Eksperta Centrum Informacji dla Rodziców tel. 801 333 000 www.gerber.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Delikatny indyk dla niemowląt po 6. miesiącu

Produkty z kategorii Obiadki od 5-6 miesiąca

4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 6 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Marchewka z ziemniaczkami i łososiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia

190 g
35,21 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Delikatny indyk w pomidorach dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Delikatny indyk w pomidorach dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 7 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z królikiem dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z królikiem dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER OBIADEK

Delikatny Indyk dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
81,88 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO

190 g
36,26 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Krem z jasnych warzyw z kurczakiem dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Krem z jasnych warzyw z kurczakiem dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek dynia z kurczakiem powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek dynia z kurczakiem powyżej 5 miesiąca życia

190 g
46,26 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Obiadek Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Obiadek

Warzywa z indykiem - po 5 miesiącu

125 g
36,40 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Warzywa w potrawce z królikiem po 5 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Warzywa w potrawce z królikiem po 5 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Obiadek Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
BOBOVITA Zupa jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Zupa jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki GERBER

5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
GERBER OBIADEK Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
GERBER JUNIOR Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO 28 g

GERBER Organic

Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.5
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 6 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 9 opinii
Nowość
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store