Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 7-10miesiąca
Ze zbożami
SMILEAT Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO
Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO SMILEAT 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

SMILEAT Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO

100 g
SMILEAT
Hiszpania

Cena8,85 zł
88,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.11.2026
Dostępne warianty
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
ECO AND MORE
Marka:
SMILEAT
EAN:
8437017636243
Cena za kg:
88,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SMILEAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ECO AND MORE
EAN:
8437017636243

Produkty z kategorii Ze zbożami

5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Owsianka - banany truskawki maliny z płatkami owsianymi po 8 miesiącu życia 190 g

GERBER

Owsianka - banany truskawki maliny z płatkami owsianymi po 8 miesiącu życia

190 g
31,53 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO Musli Banany-Jabłka-Śliwki, od 10 miesiąca 200 g

HIPP BIO

Musli Banany-Jabłka-Śliwki, od 10 miesiąca

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi wiśniami acai i amarantusem po 8 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Naleśniczki z musem jabłkowym BIO 200 g

HIPP BIO od pokoleń

Naleśniczki z musem jabłkowym BIO

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki SMILEAT

SMILEAT Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO 25 g

SMILEAT

Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO

25 g
227,60 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi jagodami i awokado po 6 miesiącu BIO

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO 100 g

SMILEAT

Mus z ekologicznymi migdałami mango i ananasem po 9 miesiącu BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO

300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO 220 g

SMILEAT

Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO

220 g
90,86 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store