Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 7-8 miesiąca
HOLLE Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO
Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO HOLLE 220g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

HOLLE Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO

220 g
HOLLE
Niemcy

Cena9,99 zł
45,41 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,41 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
HOLLE
EAN:
7640161876705
Cena za kg:
45,41 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
HOLLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
7640161876705

Produkty z kategorii Obiadki od 7-8 miesiąca

5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Spaghetti z kurczakiem dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Spaghetti z kurczakiem dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kuskus z warzywami i kurczakiem, po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Kuskus z warzywami i kurczakiem, po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 14 opinii
HIPP BIO od pokoleń Ziemniaki z buraczkami jabłkiem i wołowiną - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Ziemniaki z buraczkami jabłkiem i wołowiną - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP Risotto z brokułami i królikiem - po 7 miesiącu 220 g

HIPP

Risotto z brokułami i królikiem - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młode jarzynki z cielęciną BIO - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Młode jarzynki z cielęciną BIO - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO

Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Mintaj z warzywami dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Mintaj z warzywami dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 3 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z delikatnym schabem dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z delikatnym schabem dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszotto! Komosa ryżowa z cielęciną i cukinią po 7 miesiącu 190 g

BOBOVITA Kaszotto!

Komosa ryżowa z cielęciną i cukinią po 7 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Risotto z marchewką i indykiem BIO - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Risotto z marchewką i indykiem BIO - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Kaszotto! Kasza bulgur z soczewicą i dynią po 7 miesiącu 190 g

BOBOVITA Kaszotto!

Kasza bulgur z soczewicą i dynią po 7 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Obiadek Barszcz ukraiński po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Barszcz ukraiński po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek risotto z warzywami powyżej 8 miesiąca życia 220 g

HOLLE

Obiadek risotto z warzywami powyżej 8 miesiąca życia

220 g
39,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Jarzynki z cielęciną i kluseczkami - po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Jarzynki z cielęciną i kluseczkami - po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Obiadek Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO 220 g

HOLLE

Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO

220 g
45,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Obiadek Warzywa z delikatną rybą - po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Warzywa z delikatną rybą - po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027

Produkty marki HOLLE

5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia

190 g
35,21 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
HOLLE Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
HOLLE Kaszka 3 zboża bezmleczna bezglutenowa powyżej 6 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Kaszka 3 zboża bezmleczna bezglutenowa powyżej 6 miesiąca BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.5
z 2 opinii
HOLLE Mus Buraczana Zebra (jabłko - Banan - Burak) Od 6 Miesiąca 100 g

HOLLE

Mus Buraczana Zebra (jabłko - Banan - Burak) Od 6 Miesiąca

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
HOLLE Mus Jagodowy Piesek jabłko brzoskwinia owoce Leśne Od 8 Miesiąca 100 g

HOLLE

Mus Jagodowy Piesek jabłko brzoskwinia owoce Leśne Od 8 Miesiąca

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 6 opinii
HOLLE Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 3 opinii
HOLLE Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO

125 g
91,92 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO

190 g
36,26 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
HOLLE Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO

250 g
87,96 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
HOLLE Kaszka musli z owocami, bezmleczna powyżej 6 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z owocami, bezmleczna powyżej 6 miesiąca BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
HOLLE Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
HOLLE Kaszka bananowa mleczna EKO BIO - po 6 miesiącu 250 g

HOLLE

Kaszka bananowa mleczna EKO BIO - po 6 miesiącu

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store