Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kaszki i kleiki
Kaszki od 4 miesiąca
HOLLE Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO
Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO HOLLE 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

HOLLE Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO

250 g
HOLLE

Cena21,99 zł
87,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.02.2027
Dostępne warianty
HOLLE Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański
Parametry
Cena za kg:
87,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
HOLLE
EAN:
7640104951230
Cena za kg:
87,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
HOLLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
7640104951230

Produkty z kategorii Kaszki od 4 miesiąca

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
4.9
z 8 opinii
NESTLE Kaszka mleczno-ryżowa banan dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

NESTLE

Kaszka mleczno-ryżowa banan dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
41,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
HOLLE Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.8
z 5 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna manna bananowo-brzoskwiniowa - po 4 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna manna bananowo-brzoskwiniowa - po 4 miesiącu

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
5.0
z 3 opinii
Nowość
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna manna - po 4 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna manna - po 4 miesiącu

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
HOLLE Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka ryżowa pełnoziarnista, bezmleczna po 4 miesiącu BIO

250 g
87,96 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
HOLLE Kaszka manna pszenna,bezmleczna po 4 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka manna pszenna,bezmleczna po 4 miesiącu BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna manna po 4 miesiącu 170 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka bezmleczna manna po 4 miesiącu

170 g
64,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna ryżowa banan po 4 miesiącu 170 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka bezmleczna ryżowa banan po 4 miesiącu

170 g
64,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

Produkty marki HOLLE

5.0
z 4 opinii
HOLLE Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka jaglana pełnoziarnista bezmleczna bezglutenowa po 5 miesiącu BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia 190 g

HOLLE

Obiadek marchew z ziemniakami i wołowiną powyżej 5 miesiąca życia

190 g
35,21 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
HOLLE Kaszka 3 zboża bezmleczna bezglutenowa powyżej 6 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Kaszka 3 zboża bezmleczna bezglutenowa powyżej 6 miesiąca BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
HOLLE Mus Jagodowy Piesek jabłko brzoskwinia owoce Leśne Od 8 Miesiąca 100 g

HOLLE

Mus Jagodowy Piesek jabłko brzoskwinia owoce Leśne Od 8 Miesiąca

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.5
z 2 opinii
HOLLE Mus Buraczana Zebra (jabłko - Banan - Burak) Od 6 Miesiąca 100 g

HOLLE

Mus Buraczana Zebra (jabłko - Banan - Burak) Od 6 Miesiąca

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 1 opinii
HOLLE Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka 100 g

HOLLE

Mus Marchewkowy kot marchew mango banan gruszka

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HOLLE Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO

125 g
91,92 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 6 opinii
HOLLE Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
HOLLE Kaszka bananowa mleczna EKO BIO - po 6 miesiącu 250 g

HOLLE

Kaszka bananowa mleczna EKO BIO - po 6 miesiącu

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027
HOLLE Kaszka musli z owocami, bezmleczna powyżej 6 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z owocami, bezmleczna powyżej 6 miesiąca BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
HOLLE Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO

190 g
36,26 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
HOLLE Kaszka manna pszenna,bezmleczna po 4 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka manna pszenna,bezmleczna po 4 miesiącu BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store