Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Rooibos
YOGI TEA Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.)
Herbata Rooibos BIO 17 torebek (saszetki) YOGI TEA 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

YOGI TEA Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.)

30 g
YOGI TEA
Niemcy

Cena13,79 zł
459,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata Rooibos Yogi Tea 17 torebek pozwoli przygotować wyrazisty w smaku i aromacie napar, który zachwyci Twoje podniebienie. Herbata Rooibos uprawiana jest w górach południowej Afryki. Obecnie jest to jedna z najchętniej kupowanych herbat.

Herbata Rooibos Yogi Tea charakteryzuje się przyjemnym, lekko kwiatowym smakiem. Zawiera w sobie naturalne antyutleniacze. Dodatek przypraw sprawia, że herbata nabiera zupełnie wyjątkowego aromatu i doskonale smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Herbata Rooibos Yogi Tea – doskonały smak i aromat:

  • Herbata doskonale smakuje na ciepło i na zimno
  • Z dodatkiem korzennych przypraw

YOGI TEA Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2028
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
1
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
1
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
459,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
YOGI TEA
EAN:
4012824400252
Cena za kg:
459,67 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
YOGI TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4012824400252

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-006 Certyfikacja: PL-EKO-07-07904 FSC - Mix, FSC C109084 (17 x 1,8 g) 30,6 g


Informacje producenta

Marka

Yogi Tea


Marka standaryzowana

MarkaYogi Tea

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

FSC


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Pochodzenie

Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka rooibos

Wariant z cynamonem i goździkami bio

Produkty z kategorii Rooibos

4.9
z 53 opinii

24% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
5.0
z 21 opinii
CLIPPER Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.)

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 19 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.)

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.)

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.)

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 13 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.)

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
YOGI TEA Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.) 30 g

YOGI TEA

Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.)

30 g
459,67 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki YOGI TEA

5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
386,77 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
435,16 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
451,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2028
YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
411,47 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
509,35 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store