Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Rooibos

Rooibos

Wróć do Herbata ziołowa




5.0
z 22 opinii
CLIPPER Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028

4.9
z 53 opinii

24% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029

4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.)

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 19 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.)

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.)

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 18 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.)

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 13 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.)

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 7 opinii
YOGI TEA Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.) 30 g

YOGI TEA

Herbatka Rooibos z cynamonem i goździkami BIO (17 tor.)

30 g
459,67 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store