Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Ekologiczne (BIO)
BIO PLANET Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO
Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO BIO PLANET 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

BIO PLANET Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO

200 g
BIO PLANET
Polska

Cena18,49 zł
92,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Tagi
bio
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
92,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5902650275683
Cena za kg:
92,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902650275683

Produkty z kategorii Ekologiczne (BIO)

4.9
z 44 opinii
BIO PLANET Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
4.8
z 70 opinii

19% taniej

BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

150 g
107,93 zł/kg
Cena promocyjna16,19 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii

24% taniej

BIO PLANET Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO

1 kg
28,99 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 35 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

400 g
43,72 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Figi suszone BIO 150 g

BIO PLANET

Figi suszone BIO

150 g
118,60 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 89 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 200 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

200 g
104,95 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.7
z 54 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 400 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

400 g
97,47 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Jagody goji suszone BIO 100 g

BIO PLANET

Jagody goji suszone BIO

100 g
117,90 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 77 opinii
BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

400 g
122,47 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO

200 g
92,45 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

1 kg
48,99 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
15,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Fasolka w sosie pomidorowym BIO 360 g

BIO PLANET

Fasolka w sosie pomidorowym BIO

360 g
21,08 zł/kg
Cena promocyjna7,59 zł
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store