Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Figi suszone
BIO PLANET Figi suszone BIO
Figi suszone BIO BIO PLANET 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 49 opinii

BIO PLANET Figi suszone BIO

150 g
BIO PLANET

Cena17,79 zł
118,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Figi suszone Bio Planet suszone figi idealnie nadają się jako słodka przekąska. Mogą być wykorzystane również do wypieków oraz jako dodatek do innych słodkich deserów. Figi suszone są nie tylko smaczne, ale również bardzo pożywne, zaspokajają głód i dodają mnóstwo energii do działania.

Figi to jedne z najchętniej kupowanych owoców suszonych. Ze względu na ich wyjątkowo ciekawy smak, uwielbiane są przez osoby w każdym wieku. Można wziąć je ze sobą do pracy lub w podróż. Ekologiczne figi do ciekawych wypieków:

  • Ciasto figowe to idealny podwieczorek dla całej rodziny
  • Owsianka z dodatkiem fig stanowi pożywne śniadanie
  • Lody z bitą śmietaną i figami - pyszna przyjemność

BIO PLANET Figi suszone BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.10.2027
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1269.00 kJ
15.1%
Wartość energetyczna (kcal)
301.00 kcal
15.1%
Tłuszcz (g)
2.10 g
3.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
61.00 g
23.5%
w tym cukry (g)
37.00 g
41.1%
Błonnik (g)
14.00 g
Białko (g)
2.50 g
5.0%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku
26.11.2024
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
16.09.2024
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienite, bardzo mi smakowały. Polecam
21.05.2024
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Są ok.
15.05.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Oceniam tylko wygląd, który jest znakomity, ale wszystkie zamówione bakalie zużyję dopiero przed świętami, do mazurka bakaliowego.
04.03.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam super
01.05.2023
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i zdrowy.
16.04.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
04.10.2022
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre, nie są zbyt wysuszone
20.09.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Skórka miękka, bardzo dobre w smaku.
06.08.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt bardzo dobrej jakości
08.01.2022
0
0
Liwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt wysokiej jakości
17.11.2021
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
są swieże Lubię figi
26.10.2021
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry produkt
21.07.2021
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
nie bardzo mi odpowiadały chyba długo leżały poprzednie jak kupowałam były o wiele lepsze
19.03.2021
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoce dobrej jakości, dobrze wyglądały. To produkt o szerokiej gamie zastosowań kulinarnych. Pokecam
09.12.2020
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
118,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814660800
Cena za kg:
118,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814660800

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE


Informacje producenta

Marka

Bio Planet


Marka standaryzowana

MarkaBio Planet

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.


Dodatkowe informacje

Przepisy: gotuj w stylu eko.pl


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Figi suszone

Produkty z kategorii Figi suszone

5.0
z 16 opinii
HELIO Figi suszone (miękkie owoce) 150 g

HELIO

Figi suszone (miękkie owoce)

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Figi suszone BIO 150 g

BIO PLANET

Figi suszone BIO

150 g
118,60 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.7
z 29 opinii
BAKALLAND Figi suszone 100 g

BAKALLAND

Figi suszone

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
15,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store