Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Ekologiczne (BIO)

Ekologiczne (BIO)

Wróć do Owoce suszone




4.8
z 70 opinii

19% taniej

BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

150 g
107,93 zł/kg
Cena promocyjna16,19 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Figi suszone BIO 150 g

BIO PLANET

Figi suszone BIO

150 g
118,60 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

4.9
z 44 opinii
BIO PLANET Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 35 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

400 g
43,72 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 89 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 200 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

200 g
104,95 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Jagody goji suszone BIO 100 g

BIO PLANET

Jagody goji suszone BIO

100 g
117,90 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

5.0
z 5 opinii

24% taniej

BIO PLANET Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO

1 kg
28,99 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026


4.7
z 54 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 400 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

400 g
97,47 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 77 opinii
BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

400 g
122,47 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Kasztany jadalne suszone (obrane) bezglutenowe BIO

200 g
92,45 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028

4.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

1 kg
48,99 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store