Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Trawienie i metabolizm
BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO
Maca sproszkowana BIO SUPERFOODS BIO PLANET 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO

150 g
BIO PLANET

Cena13,79 zł
91,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ekologiczny sproszkowany korzeń maca od setek lat stanowi podstawowy element diety w krajach Ameryki Południowej. Swoje cenne właściwości zawdzięcza m.in. trudnym warunkom uprawy. Jest rośliną występującą na najwyższych partiach gór. Ma delikatnie słodki, korzenny smak. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika. Zalecane spożycie: ok. 5 g (mała łyżeczka) dziennie z wodą lub ulubionym napojem. Polecamy również do koktajli, soków, sałatek, surówek, jogurtów, deserów lub jako mąkę do domowych wypieków. Maca pasuje także jako składnik nadzienia lub jako posypka.


Cechy

100 % Bio


BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.06.2028
Tagi
nowości
bio
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1564.00 kJ
18.6%
Wartość energetyczna (kcal)
369.00 kcal
18.5%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
76.00 g
29.2%
w tym cukry (g)
24.00 g
26.7%
Błonnik (g)
6.70 g
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
91,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814668097
Cena za kg:
91,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814668097

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictw ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE Certyfikat nr: PL-EKO-07-07904


Informacje producenta

Marka

Bio Planet


Marka standaryzowana

MarkaBio Planet

Podmarka

Podmarka Superfoods


Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Ekologiczny sproszkowany korzeń maca od setek lat stanowi podstawowy element diety w krajach Ameryki Południowej. Swoje cenne właściwości zawdzięcza m.in. trudnym warunkom uprawy. Jest rośliną występującą na najwyższych partiach gór. Ma delikatnie słodki, korzenny smak. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika. Zalecane spożycie: ok. 5 g (mała łyżeczka) dziennie z wodą lub ulubionym napojem. Polecamy również do koktajli, soków, sałatek, surówek, jogurtów, deserów lub jako mąkę do domowych wypieków. Maca pasuje także jako składnik nadzienia lub jako posypka.


Dodatkowe informacje

Przepisy: gotuj w stylu eko.pl


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Pochodzenie

Kraj pochodzenia: Peru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Maca (korzeń) w proszku

Produkty z kategorii Trawienie i metabolizm

4.8
z 6 opinii

25% taniej

ACTIVLAB Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 7 opinii

55% taniej

POLSKI LEK Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę 7 g

POLSKI LEK

Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę

7 g
570,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 23 opinii
SANTE Błonnik witalny bezglutenowy 200 g

SANTE

Błonnik witalny bezglutenowy

200 g
53,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET SUPERFOODS Inulina (błonnik z agawy) BIO 250 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Inulina (błonnik z agawy) BIO

250 g
91,16 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
Nowość
BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Maca sproszkowana BIO

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028
APOTHEKE Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO 115 g

APOTHEKE

Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO

115 g
252,09 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
ACTIVLAB HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.)

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2029
5.0
z 3 opinii
BIG NATURE Suplements Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety 45 g

BIG NATURE Suplements

Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety

45 g
555,33 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
SO GOOD! Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.) 1 g

SO GOOD!

Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.)

1 g
26990,00 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
BIG NATURE Suplements LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.)

57 g
806,84 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
Novativ Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.) 1 szt

Novativ

Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.)

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
BIG NATURE Suplements DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.)

57 g
666,49 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
COLON C COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit 100 g

COLON C

COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit

100 g
307,90 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety

70 g
699,86 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 9 opinii
TRAVISTO Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.) 1 szt

TRAVISTO

Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 6 opinii
HEPASLIMIN Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.) 1 szt

HEPASLIMIN

Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
LEVANN jA Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.) 138 g

LEVANN jA

Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.)

138 g
869,49 zł/kg
Cena119,99 zł
Do koszyka
COLON CRUNCHY Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym 150 g

COLON CRUNCHY

Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym

150 g
386,60 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
15,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store