Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Zdrowie i suplementy
Trawienie i metabolizm

Trawienie i metabolizm

Wróć do Zdrowie i suplementy




5.0
z 6 opinii
BIO PLANET SUPERFOODS Inulina (błonnik z agawy) BIO 250 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Inulina (błonnik z agawy) BIO

250 g
91,16 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027

APOTHEKE Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO 115 g

APOTHEKE

Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO

115 g
252,09 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 6 opinii

25% taniej

ACTIVLAB Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

4.9
z 7 opinii

55% taniej

POLSKI LEK Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę 7 g

POLSKI LEK

Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę

7 g
570,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

5.0
z 23 opinii
SANTE Błonnik witalny bezglutenowy 200 g

SANTE

Błonnik witalny bezglutenowy

200 g
53,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027

SO GOOD! Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.) 1 g

SO GOOD!

Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.)

1 g
26990,00 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

BIG NATURE Suplements LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.)

57 g
806,84 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027

Novativ Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.) 1 szt

Novativ

Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.)

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

ACTIVLAB HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.)

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2029

BIG NATURE Suplements DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.)

57 g
666,49 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027


COLON C COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit 100 g

COLON C

COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit

100 g
307,90 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety

70 g
699,86 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 9 opinii
TRAVISTO Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.) 1 szt

TRAVISTO

Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 6 opinii
HEPASLIMIN Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.) 1 szt

HEPASLIMIN

Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

LEVANN jA Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.) 138 g

LEVANN jA

Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.)

138 g
869,49 zł/kg
Cena119,99 zł
Do koszyka

COLON CRUNCHY Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym 150 g

COLON CRUNCHY

Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym

150 g
386,60 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027


5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Suplements Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety 45 g

BIG NATURE Suplements

Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety

45 g
555,33 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027

Nowość
BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Maca sproszkowana BIO

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store