Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Trawienie i metabolizm
LEVANN jA Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.)
Suplement diety SLIM BODY   przyspieszający metabolizm (30 sasz.) LEVANN jA 138g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

LEVANN jA Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.)

138 g
LEVANN jA
Chiny

Cena119,99 zł
869,49 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Parametry
Cena za kg:
869,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
138 g
Dostawca:
LEVANN
Marka:
LEVANN jA
EAN:
5906109680356
Cena za kg:
869,49 zł/kg
Waga:
138 g
Marka:
LEVANN jA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANN
EAN:
5906109680356

Produkty z kategorii Trawienie i metabolizm

4.9
z 7 opinii

55% taniej

POLSKI LEK Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę 7 g

POLSKI LEK

Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę

7 g
570,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 6 opinii

25% taniej

ACTIVLAB Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 23 opinii
SANTE Błonnik witalny bezglutenowy 200 g

SANTE

Błonnik witalny bezglutenowy

200 g
53,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET SUPERFOODS Inulina (błonnik z agawy) BIO 250 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Inulina (błonnik z agawy) BIO

250 g
91,16 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
APOTHEKE Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO 115 g

APOTHEKE

Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO

115 g
252,09 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
Nowość
BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Maca sproszkowana BIO

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028
ACTIVLAB HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.)

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2029
5.0
z 3 opinii
BIG NATURE Suplements Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety 45 g

BIG NATURE Suplements

Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety

45 g
555,33 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
SO GOOD! Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.) 1 g

SO GOOD!

Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.)

1 g
26990,00 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
BIG NATURE Suplements LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.)

57 g
806,84 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
5.0
z 9 opinii
TRAVISTO Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.) 1 szt

TRAVISTO

Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 6 opinii
HEPASLIMIN Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.) 1 szt

HEPASLIMIN

Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
Novativ Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.) 1 szt

Novativ

Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.)

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
BIG NATURE Suplements DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.)

57 g
666,49 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
COLON C COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit 100 g

COLON C

COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit

100 g
307,90 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
LEVANN jA Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.) 138 g

LEVANN jA

Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.)

138 g
869,49 zł/kg
Cena119,99 zł
Do koszyka
COLON CRUNCHY Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym 150 g

COLON CRUNCHY

Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym

150 g
386,60 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety

70 g
699,86 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Produkty marki LEVANN jA

5.0
z 1 opinii

29% taniej

LEVANN jA Suplement diety SKIN COLLAGEN - kolagen o sm. pomarańczowym (30 sasz.) 210 g

LEVANN jA

Suplement diety SKIN COLLAGEN - kolagen o sm. pomarańczowym (30 sasz.)

210 g
476,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
139,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

31% taniej

LEVANN jA Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
666,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
57,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 10 opinii
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kreatyna (monohydrat) - suplement diety 138 g

LEVANN jA

Kreatyna (monohydrat) - suplement diety

138 g
347,75 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
2.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
966,50 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
LEVANN jA Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.) 136 g

LEVANN jA

Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.)

136 g
367,57 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
Nowość
LEVANN jA Suplement diety IMMUNITY COMPLEX wspierający odporność (60 kaps.) 29 g

LEVANN jA

Suplement diety IMMUNITY COMPLEX wspierający odporność (60 kaps.)

29 g
2758,28 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store