Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Trawienie i metabolizm
BIG NATURE Suplements Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety
Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.)   suplement diety Suplements BIG NATURE 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

BIG NATURE Suplements Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety

45 g
BIG NATURE
Polska

Cena24,99 zł
555,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 17.06.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt na wątrobę i za niską cenę
04.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
555,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5905745621433
Cena za kg:
555,33 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5905745621433

Produkty z kategorii Trawienie i metabolizm

4.9
z 7 opinii

55% taniej

POLSKI LEK Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę 7 g

POLSKI LEK

Sylimaryna - suplement diety wspierający wątrobę

7 g
570,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 6 opinii

25% taniej

ACTIVLAB Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 23 opinii
SANTE Błonnik witalny bezglutenowy 200 g

SANTE

Błonnik witalny bezglutenowy

200 g
53,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET SUPERFOODS Inulina (błonnik z agawy) BIO 250 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Inulina (błonnik z agawy) BIO

250 g
91,16 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
APOTHEKE Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO 115 g

APOTHEKE

Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO

115 g
252,09 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Suplements Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety 45 g

BIG NATURE Suplements

Kurkuma z piperyną BIO (90 tabl.) - suplement diety

45 g
555,33 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
SO GOOD! Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.) 1 g

SO GOOD!

Maślan sodu 600 mg - suplement diety (60 kaps.)

1 g
26990,00 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
Nowość
BIO PLANET SUPERFOODS Maca sproszkowana BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Maca sproszkowana BIO

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028
BIG NATURE Suplements LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

LIVER GUARD - suplement diety wspomagający wątrobę (60 kaps.)

57 g
806,84 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
5.0
z 9 opinii
TRAVISTO Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.) 1 szt

TRAVISTO

Suplement diety wspomagający trawienie (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 6 opinii
HEPASLIMIN Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.) 1 szt

HEPASLIMIN

Suplement diety wspomagający prawidłową masę ciała (30 tabl.)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
Novativ Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.) 1 szt

Novativ

Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.)

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
BIG NATURE Suplements DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

DIGEST PRO - suplement diety wspomagający trawienie (60 kaps.)

57 g
666,49 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
COLON C COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit 100 g

COLON C

COLON C Suplement diety wspomagający pracę jelit

100 g
307,90 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
LEVANN jA Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.) 138 g

LEVANN jA

Suplement diety SLIM BODY - przyspieszający metabolizm (30 sasz.)

138 g
869,49 zł/kg
Cena119,99 zł
Do koszyka
COLON CRUNCHY Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym 150 g

COLON CRUNCHY

Suplement diety z błonnkiem rozpuszczalnym

150 g
386,60 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
ACTIVLAB HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

HepaVitalis Extra - suplement diety wspierający wątrobę (45 kaps.)

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2029
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety

70 g
699,86 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 82 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 34 opinii

28% taniej

BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
53,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2028
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store