Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe
Tłoczone i wyciskane
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO
Sok jabłkowy BIO TŁOCZNIA MAURERA 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 23 opinii

TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO

300 ml
TŁOCZNIA MAURERA

Cena8,35 zł
27,83 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.05.2027
Tagi
nowości
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, smaczny i zdrowy
22.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Za każdym zamówieniem biorę tylko ten
06.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
12.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ekologiczny i smaczny
09.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,83 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
TŁOCZNIA MAURERA
EAN:
5906881861417
Cena za kg:
27,83 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
TŁOCZNIA MAURERA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906881861417

Produkty z kategorii Tłoczone i wyciskane

5.0
z 98 opinii

16% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
4,20 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 72 opinii

17% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,00 zł/l
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

250 ml
18,76 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 203 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 57 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko odmiana Golden Delicious 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko odmiana Golden Delicious

750 ml
10,39 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 55 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko kwaśne odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko kwaśne odmiany

750 ml
8,65 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 19 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

750 ml
9,59 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Napój jabłkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój jabłkowy BIO

200 ml
21,95 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
4.9
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kubku tłoczony 200 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kubku tłoczony

200 ml
13,75 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,50 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 11 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 6 opinii
TŁOCZNIA MAURERA SOK JABŁKOWY BIO 750 ml

TŁOCZNIA MAURERA

SOK JABŁKOWY BIO

750 ml
18,20 zł/l
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.9
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

ROYAL APPLE

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
5,20 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 23 opinii
Nowość
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok jabłkowy BIO

300 ml
27,83 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

Produkty marki TŁOCZNIA MAURERA

4.8
z 6 opinii
TŁOCZNIA MAURERA SOK JABŁKOWY BIO 750 ml

TŁOCZNIA MAURERA

SOK JABŁKOWY BIO

750 ml
18,20 zł/l
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.9
z 16 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z marchewki i jabłek BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z marchewki i jabłek BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
4.8
z 9 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store