Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe
Tłoczone z dodatkami
TŁOCZNIA MAURERA Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO
Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO TŁOCZNIA MAURERA 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 9 opinii

TŁOCZNIA MAURERA Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO

300 ml
TŁOCZNIA MAURERA

Cena8,79 zł
29,30 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 25.12.2026
Dostępne warianty
TŁOCZNIA MAURERA Sok z marchewki i jabłek BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sok z jabłek i smak czarnego bzu świetnie się komponują.
19.05.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie smaczny i ważne ,że bardzo zdrowy.
19.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
14.10.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.11.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,30 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
TŁOCZNIA MAURERA
EAN:
5906190941763
Cena za kg:
29,30 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
TŁOCZNIA MAURERA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906190941763

Produkty z kategorii Tłoczone z dodatkami

5.0
z 29 opinii

31% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 32 opinii

25% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 32 opinii

30% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 31 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 20 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 84 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

5 l
4,40 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 176 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone Jabłko z pigwą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone Jabłko z pigwą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 84 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

750 ml
10,25 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 131 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z agrestem 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z agrestem

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 145 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 116 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

750 ml
10,07 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 108 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z miętą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z miętą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony

3 l
8,43 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

750 ml
9,32 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 28 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 48 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony

3 l
6,22 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
5.0
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony

3 l
9,66 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 9 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko-porzeczka 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko-porzeczka

3 l
8,16 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 25 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.8
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok 100% jabłkowo - gruszkowy tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok 100% jabłkowo - gruszkowy tłoczony

3 l
5,66 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 7 opinii
Oryginalny Sok 100% Ananas-jabłko 330 ml

Oryginalny Sok

100% Ananas-jabłko

330 ml
26,64 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027
5.0
z 7 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.8
z 9 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026
5.0
z 6 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłko - mięta w kartonie tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok jabłko - mięta w kartonie tłoczony

3 l
6,00 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Produkty marki TŁOCZNIA MAURERA

4.8
z 6 opinii
TŁOCZNIA MAURERA SOK JABŁKOWY BIO 750 ml

TŁOCZNIA MAURERA

SOK JABŁKOWY BIO

750 ml
18,20 zł/l
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.9
z 16 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z marchewki i jabłek BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z marchewki i jabłek BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
5.0
z 23 opinii
Nowość
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok jabłkowy BIO

300 ml
27,83 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store