Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe

Jabłkowe

Wróć do Soki i napoje

Tłoczone i wyciskaneTłoczone z dodatkamiPozostałe



4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 72 opinii

17% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,00 zł/l
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

5.0
z 98 opinii

16% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
4,20 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

5.0
z 29 opinii

31% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

5.0
z 32 opinii

30% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027

4.9
z 32 opinii

25% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 31 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

4.9
z 84 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

5 l
4,40 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

5.0
z 20 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027


5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony

3 l
8,43 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

5.0
z 203 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027

5.0
z 176 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone Jabłko z pigwą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone Jabłko z pigwą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

5.0
z 131 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z agrestem 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z agrestem

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

4.9
z 84 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

750 ml
10,25 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

4.9
z 145 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027


4.9
z 116 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

750 ml
10,07 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027

5.0
z 108 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z miętą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z miętą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

5.0
z 57 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko odmiana Golden Delicious 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko odmiana Golden Delicious

750 ml
10,39 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 55 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko kwaśne odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko kwaśne odmiany

750 ml
8,65 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

4.9
z 111 opinii
FORTUNA Sok jabłkowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok jabłkowy 100%

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 190 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% 1 l

HORTEX

Sok jabłkowy 100%

1 l
5,59 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

5.0
z 68 opinii
TYMBARK jabłko Sok 100% 200 ml

TYMBARK

jabłko Sok 100%

200 ml
11,95 zł/l
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027

5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

250 ml
18,76 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

4.9
z 19 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

750 ml
9,59 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027

4.9
z 26 opinii
TARCZYN Jabłko Sok 100% 300 ml

TARCZYN

Jabłko Sok 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

750 ml
9,32 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

5.0
z 10 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 1 l

CAPPY

Napój jabłko nektar

1 l
7,75 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
HORTEX Sok 100% Jabłko PET 1 l

HORTEX

Sok 100% Jabłko PET

1 l
5,15 zł/l
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 8 opinii
LEON Sok 100% jabłko 200 ml

LEON

Sok 100% jabłko

200 ml
12,95 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,50 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.8
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok 100% jabłkowo - gruszkowy tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok 100% jabłkowo - gruszkowy tłoczony

3 l
5,66 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027


5.0
z 4 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 330 ml

CAPPY

Napój jabłko nektar

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok jabłkowy 100% PET

300 ml
12,30 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kubku tłoczony 200 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kubku tłoczony

200 ml
13,75 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony

3 l
6,22 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027

5.0
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony

3 l
9,66 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

4.9
z 48 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027


4.9
z 28 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.9
z 9 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko-porzeczka 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko-porzeczka

3 l
8,16 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

5.0
z 25 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

4.9
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

ROYAL APPLE

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
5,20 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

5.0
z 7 opinii
Oryginalny Sok 100% Ananas-jabłko 330 ml

Oryginalny Sok

100% Ananas-jabłko

330 ml
26,64 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027

5.0
z 7 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

4.9
z 11 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.5
z 2 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% 2 l

HORTEX

Sok jabłkowy 100%

2 l
6,39 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 6 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłko - mięta w kartonie tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok jabłko - mięta w kartonie tłoczony

3 l
6,00 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 57 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko

275 ml
15,60 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 40 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko i agrest 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko i agrest

275 ml
15,60 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 5 opinii
Oryginalny Sok 100% Jabłko-mango-marakuja 330 ml

Oryginalny Sok

100% Jabłko-mango-marakuja

330 ml
26,64 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Napój jabłkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój jabłkowy BIO

200 ml
21,95 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027

4.8
z 6 opinii
TŁOCZNIA MAURERA SOK JABŁKOWY BIO 750 ml

TŁOCZNIA MAURERA

SOK JABŁKOWY BIO

750 ml
18,20 zł/l
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027

5.0
z 23 opinii
Nowość
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok jabłkowy BIO

300 ml
27,83 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

4.8
z 9 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store