Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe
Tłoczone i wyciskane
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kubku tłoczony
Sok jabłkowy w kubku tłoczony SADY WINCENTA 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kubku tłoczony

200 ml
SADY WINCENTA
Polska

Cena2,75 zł
13,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.12.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny!
21.05.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny soczek. Bardzo słodka odmiana jabłek.
16.05.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
SADY WINCENTA
Marka:
SADY WINCENTA
EAN:
5906395223015
Cena za kg:
13,75 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
SADY WINCENTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SADY WINCENTA
EAN:
5906395223015

Produkty z kategorii Tłoczone i wyciskane

5.0
z 98 opinii

16% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
4,20 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 72 opinii

17% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,00 zł/l
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

250 ml
18,76 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 203 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 57 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko odmiana Golden Delicious 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko odmiana Golden Delicious

750 ml
10,39 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 55 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko kwaśne odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko kwaśne odmiany

750 ml
8,65 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 19 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

750 ml
9,59 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Napój jabłkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój jabłkowy BIO

200 ml
21,95 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
4.9
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kubku tłoczony 200 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kubku tłoczony

200 ml
13,75 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

ROYAL APPLE

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,50 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 6 opinii
TŁOCZNIA MAURERA SOK JABŁKOWY BIO 750 ml

TŁOCZNIA MAURERA

SOK JABŁKOWY BIO

750 ml
18,20 zł/l
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.9
z 18 opinii
ROYAL APPLE Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

ROYAL APPLE

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
5,20 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 11 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 23 opinii
Nowość
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok jabłkowy BIO

300 ml
27,83 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

Produkty marki SADY WINCENTA

5.0
z 98 opinii

16% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

5 l
4,20 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 72 opinii

17% taniej

SADY WINCENTA Sok jabłkowy w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w kartonie tłoczony

3 l
5,00 zł/l
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.9
z 84 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 5 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

5 l
4,40 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 59 opinii
SADY WINCENTA Chipsy jabłkowe 25 g

SADY WINCENTA

Chipsy jabłkowe

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 24 opinii
SADY WINCENTA Sok wieloowocowy w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok wieloowocowy w kartonie tłoczony

3 l
7,33 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy z mango w kartonie tłoczony

3 l
8,43 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 11 opinii
SADY WINCENTA Sok mandarynkowy w kartonie wyciskany 3 l

SADY WINCENTA

Sok mandarynkowy w kartonie wyciskany

3 l
11,66 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 19 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłkowy w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłkowy w butelce tłoczony

750 ml
9,59 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 750 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

750 ml
9,32 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 28 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - wiśnia w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 22 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - marchew w kartonie tłoczony

3 l
6,22 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 48 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 13 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - pomarańcza w kartonie tłoczony

3 l
9,66 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 9 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko-porzeczka 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko-porzeczka

3 l
8,16 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 25 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok jabłko - aronia w kartonie tłoczony

3 l
6,66 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 7 opinii
SADY WINCENTA Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony 330 ml

SADY WINCENTA

Sok jabłko - gruszka w butelce tłoczony

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store