Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Makrela
PAN DO MAR Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym
Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym PAN DO MAR 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

PAN DO MAR Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym

90 g
PAN DO MAR
Hiszpania

Cena20,79 zł
231,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.07.2029
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
231,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
PAN DO MAR
EAN:
8412439285248
Cena za kg:
231,00 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
PAN DO MAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8412439285248

Produkty z kategorii Makrela

4.9
z 126 opinii
GRAAL Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Filety z makreli w sosie pomidorowym

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 49 opinii
GRAAL Filety z makreli w oleju 170 g

GRAAL

Filety z makreli w oleju

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 35 opinii
GRAAL Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili 170 g

GRAAL

Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 47 opinii
GRAAL Filety z makreli (bez skóry) w sosie pomidorowym bezglutenowe 110 g

GRAAL

Filety z makreli (bez skóry) w sosie pomidorowym bezglutenowe

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 14 opinii
DELICIUS Filety z makreli w oliwie z oliwek 125 g

DELICIUS

Filety z makreli w oliwie z oliwek

125 g
118,32 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2030
4.9
z 27 opinii
MK Filety z makreli w oleju 170 g

MK

Filety z makreli w oleju

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.7
z 17 opinii
SEKO Pasta makrelowa (łagodna) 190 g

SEKO

Pasta makrelowa (łagodna)

190 g
41,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 38 opinii
GRAAL Makrela w sosie pomidorowym 300 g

GRAAL

Makrela w sosie pomidorowym

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii
PAN DO MAR Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym 90 g

PAN DO MAR

Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym

90 g
231,00 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2029
5.0
z 3 opinii
DELICIUS Filety z makreli w oliwie z oliwek pikantne (grillowane) 110 g

DELICIUS

Filety z makreli w oliwie z oliwek pikantne (grillowane)

110 g
198,09 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2029

Produkty marki PAN DO MAR

4.9
z 47 opinii
PAN DO MAR Sardynki w ekologicznej oliwie z oliwek EV 120 g

PAN DO MAR

Sardynki w ekologicznej oliwie z oliwek EV

120 g
128,75 zł/kg
Cena15,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2030
5.0
z 7 opinii
PAN DO MAR Tuńczyk bonito w sosie własnym 120 g

PAN DO MAR

Tuńczyk bonito w sosie własnym

120 g
123,25 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2029
5.0
z 6 opinii
PAN DO MAR Tuńczyk bonito w ekologicznej oliwie z oliwek EV 120 g

PAN DO MAR

Tuńczyk bonito w ekologicznej oliwie z oliwek EV

120 g
141,58 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store