Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista

Kosmetyki i higiena osobista

Wróć do Kategorie sklepu

Papiery toaletoweArtykuły higieniczneŻele i płyny do kąpieliMydłaPielęgnacja włosówHigiena intymnaHigiena jamy ustnejPielęgnacja ciałaAntyperspiranty i dezodorantyKosmetyki do twarzyDłonie i stopyGolenie i depilacjaOpalanieZestawy kosmetyczneFarmacja / Domowa apteczka



ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Detox

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031

5.0
z 2 opinii
LUYA Żel pod prysznic Konwalia I Migdał 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Konwalia I Migdał

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029

4.7
z 3 opinii
LUYA Żel pod prysznic Mak i Kakao 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Mak i Kakao

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029

5.0
z 2 opinii
LUYA Żel pod prysznic Rumianek i Owies 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Rumianek i Owies

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029

LE PETIT MARSEILLAIS Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028

4.9
z 8 opinii
FA Cream & Oil Cacao Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu masła kakaowego 750 ml

FA Cream & Oil Cacao

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu masła kakaowego

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 750 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 250 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030

5.0
z 10 opinii
APART Mood Care Pielęgnujący żel pod prysznic PASSION 500 ml

APART Mood Care

Pielęgnujący żel pod prysznic PASSION

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2028

4.9
z 10 opinii
FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu 750 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
YOPE Creamy Amber Odżywczo-kojący kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Amber

Odżywczo-kojący kremowy żel pod prysznic

200 ml
118,95 zł/l
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit 500 ml

NIVEA

Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

4.8
z 5 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Nawilżający żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Aloesem 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Nawilżający żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Aloesem

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Creme Aloe 750 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Creme Aloe

750 ml
33,32 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 3 opinii
FA Żel pod prysznic o zapachu aloesu 750 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu aloesu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml 500 ml

NIVEA

Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 500 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030

4.3
z 3 opinii
YOPE Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska

400 ml
56,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 15 opinii
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli

400 ml
53,72 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 9 opinii
ADIDAS After Sport 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS After Sport 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028

4.9
z 10 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Relax 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Relax

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031

4.9
z 7 opinii

27% taniej

FA Men Attraction Force żel pod prysznic z formułą 2w1 z feromonami o zapachu bergamotki i limonki 400 ml

FA Men

Attraction Force żel pod prysznic z formułą 2w1 z feromonami o zapachu bergamotki i limonki

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029

5.0
z 8 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Sport 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Sport

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030

5.0
z 3 opinii
OLD SPICE Deep Sea Żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml

OLD SPICE Deep Sea

Żel pod prysznic dla mężczyzn

400 ml
52,47 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 8 opinii

27% taniej

FA Men Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1 o zapachu guarany i żeń-szenia 400 ml

FA Men

Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1 o zapachu guarany i żeń-szenia

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028

4.9
z 11 opinii

27% taniej

FA MEN Żel pod prysznic 2w1 o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru 400 ml

FA MEN

Żel pod prysznic 2w1 o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

5.0
z 2 opinii

27% taniej

FA Men Żel pod prysznic z formułą 2w1 o zapachu zielonych cytrusów 400 ml

FA Men

Żel pod prysznic z formułą 2w1 o zapachu zielonych cytrusów

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 3 opinii

27% taniej

FA Men Żel pod prysznic 2 w 1 Spicy Bergamot o zapachy ostrej bergamtoki 400 ml

FA Men

Żel pod prysznic 2 w 1 Spicy Bergamot o zapachy ostrej bergamtoki

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

5.0
z 5 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 6 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Citrus Crush 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Citrus Crush

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029

5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

4.6
z 16 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Czerwona Pomarańcza & Szafran 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Czerwona Pomarańcza & Szafran

400 ml
42,47 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

5.0
z 11 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Imbir & Drzewo cyprysowe 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Imbir & Drzewo cyprysowe

400 ml
42,47 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

4.9
z 13 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade & Paproć 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade & Paproć

400 ml
42,47 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 750 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029

5.0
z 4 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 750 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029

4.9
z 9 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów 400 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
ADIDAS Active Start 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Active Start 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028

5.0
z 6 opinii
DOVE MEN + CARE Żel pod prysznic Extra Fresh 400 ml

DOVE MEN + CARE

Żel pod prysznic Extra Fresh

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

4.9
z 7 opinii
OLD SPICE Nightpanther Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn 400 ml

OLD SPICE Nightpanther

Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn

400 ml
56,12 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 4 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Energy 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Energy

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

5.0
z 17 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Active Clean

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

4.5
z 2 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Power Fresh 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Power Fresh

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

5.0
z 4 opinii
Nowość
NIVEA MEN Żel pod prysznic Original Care 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Original Care

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

5.0
z 4 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Sport

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

4.9
z 12 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sensitive 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Sensitive

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

5.0
z 6 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Fresh Kick

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027

5.0
z 6 opinii
ADIDAS Dynamic Pulse 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Dynamic Pulse 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028

5.0
z 8 opinii
ADIDAS Pure Game 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Pure Game 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028

NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport 250 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Sport

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

NIVEA MEN Żel pod prysznic Alpine Breeze 250 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Alpine Breeze

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Cool Marine 250 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Cool Marine

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2030

4.9
z 7 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Protect 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Protect

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028

5.0
z 4 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Energy 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Energy

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

5.0
z 5 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Wild 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Wild

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2031

4.8
z 10 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 4w1 Control 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 4w1 Control

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

5.0
z 12 opinii
ADIDAS Ice Dive Żel pod prysznic 3w1 400 ml

ADIDAS Ice Dive

Żel pod prysznic 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028

5.0
z 1 opinii
NIVEA MEN Deep Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów 500 ml

NIVEA MEN Deep

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 3 opinii
OLD SPICE Wolfthorn Żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml

OLD SPICE Wolfthorn

Żel pod prysznic dla mężczyzn

400 ml
56,12 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 2 opinii
FA Men Sport Żel pod prysznic 2w1 o zapachu zielonych cytrusów 250 ml

FA Men Sport

Żel pod prysznic 2w1 o zapachu zielonych cytrusów

250 ml
39,96 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028

5.0
z 11 opinii
ADIDAS Power Booster Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Power Booster

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028

NIVEA Total Relax Żel pod prysznic 500 ml

NIVEA

Total Relax Żel pod prysznic

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

4.8
z 4 opinii
TOŁPA green men Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów 2w1 200 ml

TOŁPA green men

Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów 2w1

200 ml
54,95 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii

20% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 8 opinii
GILLETTE Satin Care Żel do golenia dla kobiet do skóry wrażliwej 200 ml

GILLETTE Satin Care

Żel do golenia dla kobiet do skóry wrażliwej

200 ml
84,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
18,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Deep Żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN Deep

Żel do golenia

200 ml
139,95 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka

NIVEA MEN Żel do golenia Fresh Kick 200 ml

NIVEA MEN

Żel do golenia Fresh Kick

200 ml
139,95 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 2 opinii

15% taniej

GILLETTE Satin Care Żel do golenia dla kobiet do suchej skóry 200 ml

GILLETTE Satin Care

Żel do golenia dla kobiet do suchej skóry

200 ml
84,95 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 4 opinii
BIC Flex 3 Maszynka do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 3

Maszynka do golenia 3 szt.

1 szt
Cena promocyjna11,99 zł
13,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

4.8
z 10 opinii
BIC Miss Soleil Maszynka do golenia Sensitive 3 szt. 1 szt

BIC Miss Soleil

Maszynka do golenia Sensitive 3 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027

5.0
z 3 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

BIC Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt

BIC

Maszynka do golenia dla mężczyzn

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 2 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Peach & Pineapple 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Peach & Pineapple

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

5.0
z 2 opinii
BIC Soleil Bella Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Soleil Bella

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

BIC Flex 4 Comfort Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 4 Comfort

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

4.9
z 8 opinii
GILLETTE Blue 3 Cool Maszynki jednorazowe do golenia 3 szt. 1 szt

GILLETTE Blue 3 Cool

Maszynki jednorazowe do golenia 3 szt.

1 szt
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027

BIC Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Lawenda i Eukaliptus 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Lawenda i Eukaliptus

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031

BIC Flex 5 Maszynka do golenia jednoczęściowa 1 szt

BIC Flex 5

Maszynka do golenia jednoczęściowa

1 szt
Cena33,29 zł
Do koszyka

GILLETTE Venus Zapachowa maszynka do golenia dla kobiet 1 szt

GILLETTE Venus

Zapachowa maszynka do golenia dla kobiet

1 szt
Cena68,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027

5.0
z 8 opinii
GILLETTE Venus3 Maszynki jednorazowe dla kobiet 6 szt. 1 szt

GILLETTE Venus3

Maszynki jednorazowe dla kobiet 6 szt.

1 szt
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 13 opinii
GILLETTE Blue 3 Maszynki jednorazowe do golenia 6+2 szt. 1 szt

GILLETTE Blue 3

Maszynki jednorazowe do golenia 6+2 szt.

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
1...567...11

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store