Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Odżywczy
TOŁPA green men Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów 2w1
Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów 2w1 green men TOŁPA 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

TOŁPA green men Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów 2w1

200 ml
TOŁPA
Polska

Cena10,99 zł
54,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.11.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
PATRYK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
BIELENDA
Marka:
TOŁPA
EAN:
5902719417252
Cena za kg:
54,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
TOŁPA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIELENDA
EAN:
5902719417252

Produkty z kategorii Męskie

4.9
z 13 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade & Paproć 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade & Paproć

400 ml
42,47 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 17 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Active Clean

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
5.0
z 4 opinii
Nowość
NIVEA MEN Żel pod prysznic Original Care 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Original Care

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 7 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Protect 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Protect

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
5.0
z 1 opinii
NIVEA MEN Deep Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów 500 ml

NIVEA MEN Deep

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki TOŁPA

5.0
z 6 opinii
TOŁPA authentic Żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA authentic

Żel do mycia twarzy

195 ml
128,15 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 11 opinii
TOŁPA authentic Tonik do twarzy 200 ml

TOŁPA authentic

Tonik do twarzy

200 ml
124,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc 40 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.9
z 14 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy 12 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy

12 ml
1012,50 zł/l
Cena12,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 10 opinii
TOŁPA dermo hair Szampon antipollution przeciw wypadaniu 250 ml

TOŁPA dermo hair

Szampon antipollution przeciw wypadaniu

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające 75 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające

75 ml
506,53 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.8
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy 40 ml

TOŁPA dermo face sebio

Peeling 3 enzymy

40 ml
849,75 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 3 enzymy 150 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 3 enzymy

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 13 opinii
TOŁPA authentic Płyn micelarny 300 ml

TOŁPA authentic

Płyn micelarny

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA hydrativ Hialuronowy krem-żel nawilżający 40 ml

TOŁPA hydrativ

Hialuronowy krem-żel nawilżający

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.9
z 9 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu 400 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

400 ml
73,72 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo hair Trychologiczny peeling do skóry głowy 100 ml

TOŁPA dermo hair

Trychologiczny peeling do skóry głowy

100 ml
339,90 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący żel do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 8 opinii
TOŁPA authentic Krem nawilżona skóra 40 ml

TOŁPA authentic

Krem nawilżona skóra

40 ml
874,75 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store