Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Peelingi
TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy
Peeling 3 enzymy dermo face sebio TOŁPA 40ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy

40 ml
TOŁPA
Polska

Cena33,99 zł
849,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

wiemy, że enzymy odgrywają w kosmetykach piękną rolę. Złuszczając naskórek dają pole do działania innym składnikom. Są totalnymi sprzymierzeńcami odnowy, gładkości i naturalnego blasku. nasz dermokosmetyk działa jak peeling, ale nie zawiera drobinek ani kwasów AHA. Usuwa zrogowaciały naskórek dzięki trzem aktywnym enzymom, bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Reguluje rogowacenie naskórka i wygładza jego powierzchnię. Eliminuje nawracające i uporczywe niedoskonałości. Pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną, gładką i bez zaskórników. Zawiera aktywne enzymy, które mogą wpływać na zmianę zapachu, a w trakcie stosowania możesz poczuć niewielkie mrowienie, zaczerwienienie lub pieczenie skóry. ps złuszczanie to całkowicie naturalny i potrzebny proces. Dzięki enzymom możemy go przyspieszyć. Właśnie na tym polega odnowa skóry. małe wielkie składniki torf tołpa., 3 enzymy: papaina z papai, bromelaina z ananasa, keratolina - enzym subtylizyna, uzyskany w procesie fermentacji, gliceryna torf tołpa. - multiroślinny antyoksydant - naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą być może niektóre nasze składniki posiadają zagadkowe nazwy. Ale prawda jest taka, że żaden z nich nie znalazł się tutaj przypadkowo. I z tego jesteśmy dumni. aluminiowa tuba nie bez powodu umieściliśmy ten peeling w aluminiowej tubie. Bo takie opakowanie nie zasysa powietrza i bakterii. I dzięki temu peeling jest dłużej bezpieczny. lubimy: torf tołpa. roślinne składniki aktywne naturalny kolor fizjologiczne pH słuchamy: mówicie nam, że nie lubicie parabenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego. My o tym pamiętamy. mamy na to dowody* - złuszcza naskórek i zmniejsza liczbę zaskórników - eliminuje uporczywe i nawracające niedoskonałości - normalizuje pracę gruczołów łojowych i ogranicza wydzielanie sebum o 74 % zaraz po zastosowaniu - wygładza o 10 % i zwęża pory o 15 % już po 4 użyciach *badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 40 osób przebadany alergologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego 100 % vegan oznacza, że nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego tołpa. mała wielka pielęgnacja.


Cechy

przebadany alergologicznie

papaina, bromelaina, keratolina

skóra: wrażliwa, alergiczna, mieszana, tłusta i trądzikowa, niedoskonałości

redukcja zaskórników

intensywnie złuszcza

ogranicza wydzielanie sebum o -74 %

zmniejsza ilość zaskórników

eliminuje nawracające niedoskonałości


TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.02.2028
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
849,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
40 ml
Dostawca:
BIELENDA
Marka:
TOŁPA
EAN:
5902719410512
Cena za kg:
849,75 zł/l
Pojemność:
40 ml
Marka:
TOŁPA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIELENDA
EAN:
5902719410512

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

sposób użycia nanieś peeling na oczyszczoną twarz, omijając okolice oczu i pozostaw grubą warstwę. Po 10 min. rozmasuj delikatnie zwilżonymi dłońmi zaczynając od szyi w górę, poprzez brodę, policzki, nos i czoło. Następnie spłucz letnią wodą. Stosuj 2 razy w tygodniu.


Przechowywanie

data minimalnej trwałości i nr partii na opakowaniu


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

3


Informacje producenta

Marka

tołpa


Marka standaryzowana

Markatołpa

Podmarka

Podmarka Dermo Face


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

wiemy, że enzymy odgrywają w kosmetykach piękną rolę. Złuszczając naskórek dają pole do działania innym składnikom. Są totalnymi sprzymierzeńcami odnowy, gładkości i naturalnego blasku. nasz dermokosmetyk działa jak peeling, ale nie zawiera drobinek ani kwasów AHA. Usuwa zrogowaciały naskórek dzięki trzem aktywnym enzymom, bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Reguluje rogowacenie naskórka i wygładza jego powierzchnię. Eliminuje nawracające i uporczywe niedoskonałości. Pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną, gładką i bez zaskórników. Zawiera aktywne enzymy, które mogą wpływać na zmianę zapachu, a w trakcie stosowania możesz poczuć niewielkie mrowienie, zaczerwienienie lub pieczenie skóry. ps złuszczanie to całkowicie naturalny i potrzebny proces. Dzięki enzymom możemy go przyspieszyć. Właśnie na tym polega odnowa skóry. małe wielkie składniki torf tołpa., 3 enzymy: papaina z papai, bromelaina z ananasa, keratolina - enzym subtylizyna, uzyskany w procesie fermentacji, gliceryna torf tołpa. - multiroślinny antyoksydant - naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą być może niektóre nasze składniki posiadają zagadkowe nazwy. Ale prawda jest taka, że żaden z nich nie znalazł się tutaj przypadkowo. I z tego jesteśmy dumni. aluminiowa tuba nie bez powodu umieściliśmy ten peeling w aluminiowej tubie. Bo takie opakowanie nie zasysa powietrza i bakterii. I dzięki temu peeling jest dłużej bezpieczny. lubimy: torf tołpa. roślinne składniki aktywne naturalny kolor fizjologiczne pH słuchamy: mówicie nam, że nie lubicie parabenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego. My o tym pamiętamy. mamy na to dowody* - złuszcza naskórek i zmniejsza liczbę zaskórników - eliminuje uporczywe i nawracające niedoskonałości - normalizuje pracę gruczołów łojowych i ogranicza wydzielanie sebum o 74 % zaraz po zastosowaniu - wygładza o 10 % i zwęża pory o 15 % już po 4 użyciach *badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 40 osób przebadany alergologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego 100 % vegan oznacza, że nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego tołpa. mała wielka pielęgnacja.


Dodatkowe informacje

więcej na: tolpa.pl/lubimy Facebook Instagram dopasuj. testuj. sprawdź na tolpa.pl www.tolpa.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Peeling 3 enzymy

Produkty z kategorii Peelingi

5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028
4.8
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy 40 ml

TOŁPA dermo face sebio

Peeling 3 enzymy

40 ml
849,75 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA authentic Żel-peeling do mycia twarzy 150 ml

TOŁPA authentic

Żel-peeling do mycia twarzy

150 ml
166,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

Produkty marki TOŁPA

5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc 40 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.9
z 14 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy 12 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy

12 ml
1012,50 zł/l
Cena12,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 6 opinii
TOŁPA authentic Żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA authentic

Żel do mycia twarzy

195 ml
128,15 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA hydrativ Hialuronowy krem-żel nawilżający 40 ml

TOŁPA hydrativ

Hialuronowy krem-żel nawilżający

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 11 opinii
TOŁPA authentic Tonik do twarzy 200 ml

TOŁPA authentic

Tonik do twarzy

200 ml
124,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 3 enzymy 150 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 3 enzymy

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające 75 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające

75 ml
506,53 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 13 opinii
TOŁPA authentic Płyn micelarny 300 ml

TOŁPA authentic

Płyn micelarny

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 9 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu 400 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

400 ml
73,72 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo hair Trychologiczny peeling do skóry głowy 100 ml

TOŁPA dermo hair

Trychologiczny peeling do skóry głowy

100 ml
339,90 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący żel do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 8 opinii
TOŁPA authentic Krem nawilżona skóra 40 ml

TOŁPA authentic

Krem nawilżona skóra

40 ml
874,75 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028
5.0
z 10 opinii
TOŁPA dermo hair Szampon antipollution przeciw wypadaniu 250 ml

TOŁPA dermo hair

Szampon antipollution przeciw wypadaniu

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 21 opinii
TOŁPA dermo intima Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom 195 ml

TOŁPA dermo intima

Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom

195 ml
102,51 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store