Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Maski
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy
Hialuronowa maska kompres nawilżająca na twarz i pod oczy dermo face hydrativ TOŁPA 12ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy

12 ml
TOŁPA
Polska

Cena12,15 zł
1012,50 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

nasz dermokosmetyk tworzy hialuronowy kompres, dostarczający intensywną dawkę nawilżenia skórze twarzy jak i delikatnym okolicom oczu. Zwiększa nawilżenie o 22 %*. Natychmiast eliminuje drobne zmarszczki nazywane papierowymi i spowodowane utratą nawilżenia. Łagodzi podrażnienia, nie zaburza pH i fizjologii skóry. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną przez 72 h**. przebadany alergologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego lubimy: torf tołpa. roślinne składniki aktywne naturalny kolor fizjologiczne pH słuchamy: mówicie nam, że nie lubicie parabenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego. My o tym pamiętamy. */ **badania aparaturowe i dermatologiczne po 72 h od zastosowania na grupie 30 osób 100 % vegan oznacza, że nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego małe wielkie składniki torf tołpa. - multiroślinny antyoksydant - naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą - niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - zapewnia zwiększoną penetrację przez warstwy naskórka dla większego, szybszego i lepszego nawilżenia - biopolimer kiełków pszenicy, drożdży i hialuronianu sodu - wzmacnia funkcje barierowe skóry - kompleks naturalnych węglowodanów - zbliżony do naturalnie obecnych w skórze, przywraca równowagę nawilżenia - fucogel - polisacharyd bogaty w fukozę silnie i długotrwale nawilża - oleje i masła: macadamia, jojoba, shea - wspomagają regenerację naskórka ps głębokie nawilżenie polega na przenikaniu w głąb skóry i kwas hialuronowy właśnie tak działa. Jego drobne cząsteczki zachowują się niczym małe gąbki: zatrzymują wodę na długo.


Cechy

przebadany alergologicznie

skóra: wrażliwa, alergiczna, odwodniona i podrażniona

niskocząsteczkowy kwas hialuronowy HA

silnie nawilża skórę twarzy i okolice oczu

zwiększa nawilżenie o 22 % i utrzymuje je przez 72 h

eliminuje drobne zmarszczki powstające w wyniku odwodnienia

2 x na dwa użycia

stosuj również pod oczy

zawiera torf tołpa.


TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.09.2028
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzony produkt do skutecznego nawilżania twarzy. Satysfakcja 100%
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała maseczka. Dobrze nawilża i uelastycznia skórę. Ja w ogóle kocham wszystkie maseczki od Tołpy :)
29.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.06.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
1012,50 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
12 ml
Dostawca:
BIELENDA
Marka:
TOŁPA
EAN:
5900107008174
Cena za kg:
1012,50 zł/l
Pojemność:
12 ml
Marka:
TOŁPA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIELENDA
EAN:
5900107008174

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

sposób użycia nanieś maskę-kompres na oczyszczoną twarz, szyję i pod oczy, pozostawiając 2 mm warstwę. Po 10-15 minutach spłucz wodą. Stosuj 2 razy w tygodniu, a w przypadku skóry bardzo odwodnionej codziennie przez okres 1 tygodnia.


Przechowywanie

data minimalnej trwałości i nr partii na opakowaniu


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 15

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

2 x 6 ml e


Informacje producenta

Marka

tołpa


Marka standaryzowana

Markatołpa

Podmarka

Podmarka Dermo Face


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

nasz dermokosmetyk tworzy hialuronowy kompres, dostarczający intensywną dawkę nawilżenia skórze twarzy jak i delikatnym okolicom oczu. Zwiększa nawilżenie o 22 %*. Natychmiast eliminuje drobne zmarszczki nazywane papierowymi i spowodowane utratą nawilżenia. Łagodzi podrażnienia, nie zaburza pH i fizjologii skóry. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną przez 72 h**. przebadany alergologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego lubimy: torf tołpa. roślinne składniki aktywne naturalny kolor fizjologiczne pH słuchamy: mówicie nam, że nie lubicie parabenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego. My o tym pamiętamy. */ **badania aparaturowe i dermatologiczne po 72 h od zastosowania na grupie 30 osób 100 % vegan oznacza, że nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego małe wielkie składniki torf tołpa. - multiroślinny antyoksydant - naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą - niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - zapewnia zwiększoną penetrację przez warstwy naskórka dla większego, szybszego i lepszego nawilżenia - biopolimer kiełków pszenicy, drożdży i hialuronianu sodu - wzmacnia funkcje barierowe skóry - kompleks naturalnych węglowodanów - zbliżony do naturalnie obecnych w skórze, przywraca równowagę nawilżenia - fucogel - polisacharyd bogaty w fukozę silnie i długotrwale nawilża - oleje i masła: macadamia, jojoba, shea - wspomagają regenerację naskórka ps głębokie nawilżenie polega na przenikaniu w głąb skóry i kwas hialuronowy właśnie tak działa. Jego drobne cząsteczki zachowują się niczym małe gąbki: zatrzymują wodę na długo.


Dodatkowe informacje

więcej na: tolpa.pl/lubimy Facebook Instagram dopasuj. testuj. sprawdź na tolpa.pl


Podzielony opis produktu

Functional Name Hialuronowa maska-kompres nawilżają

Produkty z kategorii Maski

4.9
z 14 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy 12 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy

12 ml
1012,50 zł/l
Cena12,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 3 opinii
PERFECTA Maska do twarzy Fenomen C 8 ml

PERFECTA

Maska do twarzy Fenomen C

8 ml
498,75 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
5.0
z 8 opinii
PERFECTA Maska do twarzy Serum-C Forte intensywna regeneracja 8 ml

PERFECTA

Maska do twarzy Serum-C Forte intensywna regeneracja

8 ml
468,75 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 6 opinii
PERFECTA Maska do twarzy Multikolagen Retinol 8 ml

PERFECTA

Maska do twarzy Multikolagen Retinol

8 ml
468,75 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029
5.0
z 2 opinii
PERFECTA Aloesowa Maska Intensywnie Nawilżająca 8 ml

PERFECTA

Aloesowa Maska Intensywnie Nawilżająca

8 ml
468,75 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające 75 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające

75 ml
506,53 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

Produkty marki TOŁPA

5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc 40 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 3 enzymy 150 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 3 enzymy

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 11 opinii
TOŁPA authentic Tonik do twarzy 200 ml

TOŁPA authentic

Tonik do twarzy

200 ml
124,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 8 opinii
TOŁPA authentic Krem nawilżona skóra 40 ml

TOŁPA authentic

Krem nawilżona skóra

40 ml
874,75 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.9
z 9 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu 400 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

400 ml
73,72 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 13 opinii
TOŁPA authentic Płyn micelarny 300 ml

TOŁPA authentic

Płyn micelarny

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący żel do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo hair Trychologiczny peeling do skóry głowy 100 ml

TOŁPA dermo hair

Trychologiczny peeling do skóry głowy

100 ml
339,90 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 6 opinii
TOŁPA authentic Żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA authentic

Żel do mycia twarzy

195 ml
128,15 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.8
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy 40 ml

TOŁPA dermo face sebio

Peeling 3 enzymy

40 ml
849,75 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028
5.0
z 10 opinii
TOŁPA dermo hair Szampon antipollution przeciw wypadaniu 250 ml

TOŁPA dermo hair

Szampon antipollution przeciw wypadaniu

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające 75 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające

75 ml
506,53 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 2 opinii
TOŁPA hydrativ Hialuronowy krem-żel nawilżający 40 ml

TOŁPA hydrativ

Hialuronowy krem-żel nawilżający

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 21 opinii
TOŁPA dermo intima Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom 195 ml

TOŁPA dermo intima

Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom

195 ml
102,51 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store