Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Odżywczy
NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean
Żel pod prysznic Active Clean MEN NIVEA 500ml
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 17 opinii

NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean

500 ml
NIVEA

Cena21,99 zł
43,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zapewnij skórze i włosom głębokie oczyszczenie z żelem pod prysznic dla mężczyzn NIVEA MEN Active Clean! Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Jego innowacyjna formuła została wzbogacona o węgiel naturalnego pochodzenia, który słynie z silnych właściwości wiążących - na zanieczyszczenia działa jak magnes. Dzięki temu żel pod prysznic głęboko oczyszcza skórę i włosy oraz zapewnia im długotrwałe odświeżenie. Żel pod prysznic ma męski zapach i dzięki łagodnej formule, jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. To rozwiązanie stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji oraz komforcie stosowania. Produkt stanowi praktyczny element rutyny pielęgnacyjnej i dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Opracowana formuła sprawia, że stosowanie produktu jest wygodne i łatwo dopasowuje się do codziennych potrzeb.


Cechy

Pielęgnująca formuła z węglem naturalnego pochodzenia Pobudzający żel pod prysznic o męskim zapachu Do ciała, twarzy i włosów pH zrównoważone dla skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.03.2027
Dostępne warianty
NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cena
18.01.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Vadym
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
9005800243306
Cena za kg:
43,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
9005800243306

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nanieś żel na mokrą skórę i umyj ciało, twarz i włosy, pomijając okolice oczu. Po umyciu dokładnie spłucz ciepłą wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 84046


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Zapewnij skórze i włosom głębokie oczyszczenie z żelem pod prysznic dla mężczyzn NIVEA MEN Active Clean! Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Jego innowacyjna formuła została wzbogacona o węgiel naturalnego pochodzenia, który słynie z silnych właściwości wiążących - na zanieczyszczenia działa jak magnes. Dzięki temu żel pod prysznic głęboko oczyszcza skórę i włosy oraz zapewnia im długotrwałe odświeżenie. Żel pod prysznic ma męski zapach i dzięki łagodnej formule, jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. To rozwiązanie stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji oraz komforcie stosowania. Produkt stanowi praktyczny element rutyny pielęgnacyjnej i dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Opracowana formuła sprawia, że stosowanie produktu jest wygodne i łatwo dopasowuje się do codziennych potrzeb.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic Active Clean

Wariant Żel pod prysznic Active Clean 500.00 ml

Produkty z kategorii Męskie

4.9
z 13 opinii

24% taniej

LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade & Paproć 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Drzewo Cade & Paproć

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 7 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Protect 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Protect

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
5.0
z 17 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Active Clean

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
5.0
z 4 opinii
Nowość
NIVEA MEN Żel pod prysznic Original Care 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Original Care

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 1 opinii
NIVEA MEN Deep Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów 500 ml

NIVEA MEN Deep

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki NIVEA

5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.8
z 19 opinii

30% taniej

NIVEA Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa) 400 ml

NIVEA

Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa)

400 ml
39,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.7
z 3 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 4 opinii

16% taniej

NIVEA Baby Żel 2w1 do mycia ciała i włosów 500 ml

NIVEA Baby

Żel 2w1 do mycia ciała i włosów

500 ml
51,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
5.0
z 1 opinii

31% taniej

NIVEA Mleczko do ciała Wygładzające (skóra sucha) 400 ml

NIVEA

Mleczko do ciała Wygładzające (skóra sucha)

400 ml
59,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store