Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja ciała
Balsamy
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej
Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej NIVEA 400ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
NIVEA
Hiszpania

Frisco poleca
Cena23,99 zł
59,97 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NIVEA Błyskawicznie Nawilżający Balsam do ciała zapewnia Twojej normalnej i suchej skórze nawilżenie i pielęgnację, których potrzebuje i na które zasługuje. Formuła z minerałami morskimi dostarcza Ci nawilżenia - przez cały dzień. Opatentowana formuła NIVEA wykorzystuje wiedzę, że nasza skóra zawiera wystarczającą ilość wilgoci w swoich głębszych warstwach. Unikalna kompozycja własnych substancji nawilżających, lipidów blokujących wilgoć oraz pielęgnujących olejków wiąże i zatrzymuje wodę w skórze, dzięki czemu wilgoć nie może łatwo wyparować do otoczenia. Skóra jest dobrze chroniona przed wysuszeniem, ponieważ utrata wody jest zmniejszona, a poziom nawilżenia skóry zwiększony. Najnowsze metody testowania wykazały, że doskonałe połączenie wysokiej jakości składników naszych mleczek i balsamów do ciała NIVEA wraz z NIVEA GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCYM SERUM wnika głęboko w skórę, zamykając w niej wilgoć i zapewniając jej głębokie nawilżenie przez 72 godzin.


Cechy

Szybkie wchłanianie głębokie nawilżenie, można poczuć i zobaczyć przez 72h Formuła wzbogacona o NIVEA GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCE SERUM i minerały morskie Pozostawia skórę gładszą i głęboko nawilżoną przez 72h - już po 1 zastosowaniu Ultra lekka formuła wchłania się w ciągu kilku sekund i pozostawia skórę miękką i elastyczną Zawiera Kwas Hialuronowy


NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.02.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne, jak zawsze.
21.12.2025
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
5900017047614
Cena za kg:
59,97 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017047614

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Weź prysznic, aby dokładnie umyć całe ciało. Nałóż obficie mleczko do ciała na swoje ciało i wmasuj je Nałóż ponownie mleczko do ciała na miejsca szczególnie suche.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 80303


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA Błyskawicznie Nawilżający Balsam do ciała zapewnia Twojej normalnej i suchej skórze nawilżenie i pielęgnację, których potrzebuje i na które zasługuje. Formuła z minerałami morskimi dostarcza Ci nawilżenia - przez cały dzień. Opatentowana formuła NIVEA wykorzystuje wiedzę, że nasza skóra zawiera wystarczającą ilość wilgoci w swoich głębszych warstwach. Unikalna kompozycja własnych substancji nawilżających, lipidów blokujących wilgoć oraz pielęgnujących olejków wiąże i zatrzymuje wodę w skórze, dzięki czemu wilgoć nie może łatwo wyparować do otoczenia. Skóra jest dobrze chroniona przed wysuszeniem, ponieważ utrata wody jest zmniejszona, a poziom nawilżenia skóry zwiększony. Najnowsze metody testowania wykazały, że doskonałe połączenie wysokiej jakości składników naszych mleczek i balsamów do ciała NIVEA wraz z NIVEA GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCYM SERUM wnika głęboko w skórę, zamykając w niej wilgoć i zapewniając jej głębokie nawilżenie przez 72 godzin.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nivea Błyskawicznie Nawilżający Balsam DO Ciała

Wariant Nivea Błyskawicznie Nawilżający Balsam DO Ciała 400.00 ml

Produkty z kategorii Balsamy

5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 24 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Intensywnie regenerujący balsam CICA, skóra sucha i szorstka 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Intensywnie regenerujący balsam CICA, skóra sucha i szorstka

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 5 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 3 opinii
YOPE Balsam do ciała Zimowy nastrój 150 ml

YOPE

Balsam do ciała Zimowy nastrój

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store