Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Toniki i płyny
NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)
Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) NIVEA 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

23% taniej

5.0
z 8 opinii

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
NIVEA
UE

Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (23% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Postaw na wygodny i skuteczny demakijaż - także w podróży! Odświeżające biodegradowalne chusteczki do demakijażu NIVEA skutecznie usuwają nawet wodoodporny makijaż, pozostawiając Twoją skórę oczyszczoną, odświeżoną oraz nawilżoną. Formuła zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego* oraz jest wolna od mikroplastików**, a same chusteczki zostały wykonane w 100% z włókien roślinnych. Oczyszczająca formuła jest łagodna dla delikatnej skóry wokół oczu. Chusteczki oczyszczające skutecznie usuną makijaż twarzy i oczu, pozostawiając Twoją skórę czystą oraz wyglądającą zdrowo i pięknie. Do cery normalnej i mieszanej. Produkt przebadany dermatologicznie i okulistycznie. *zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego zachowujących ponad 50% swojej struktury molekularnej (stanu naturalnego) po przetworzeniu, włącznie z wodą. **zgodnie z definicją UNEP


Cechy

Skutecznie usuwają nawet wodoodporny makijaż Łagodne dla delikatnej skóry wokół oczu Zawierają 97% składników pochodzenia naturalnego* Bez mikroplastiku Przeznaczone do cery normalnej i mieszanej


NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.02.2031
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Maria Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Maria Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808232468
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808232468

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Delikatnie oczyszczaj twarz, szyję oraz okolice oczu, mając zamknięte oczy. Dokładnie zamknij opakowanie po użyciu, aby zapobiec wysychaniu chusteczek. Dla najlepszych efektów stosuj pozostałe produkty NIVEA® przeznaczone do cery normalnej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81121


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie spłukiwać w toalecie.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Postaw na wygodny i skuteczny demakijaż - także w podróży! Odświeżające biodegradowalne chusteczki do demakijażu NIVEA skutecznie usuwają nawet wodoodporny makijaż, pozostawiając Twoją skórę oczyszczoną, odświeżoną oraz nawilżoną. Formuła zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego* oraz jest wolna od mikroplastików**, a same chusteczki zostały wykonane w 100% z włókien roślinnych. Oczyszczająca formuła jest łagodna dla delikatnej skóry wokół oczu. Chusteczki oczyszczające skutecznie usuną makijaż twarzy i oczu, pozostawiając Twoją skórę czystą oraz wyglądającą zdrowo i pięknie. Do cery normalnej i mieszanej. Produkt przebadany dermatologicznie i okulistycznie. *zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego zachowujących ponad 50% swojej struktury molekularnej (stanu naturalnego) po przetworzeniu, włącznie z wodą. **zgodnie z definicją UNEP


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna chusteczki do demakijażu Biodegradowalne 3w1 Odświeżające chusteczki do demakijażu

Wariant Biodegradowalne 3w1 Odświeżające chusteczki do demakijażu 25.00 ST

Produkty z kategorii Toniki i płyny

4.9
z 27 opinii
CLEANIC Chusteczki do demakijażu dla cery wrażliwej i suchej 10szt. 1 szt

CLEANIC

Chusteczki do demakijażu dla cery wrażliwej i suchej 10szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Płyn dwufazowy z wodą różaną 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Płyn dwufazowy z wodą różaną

400 ml
49,97 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
GARNIER Płyn Micelarny 3w1 400 ml

GARNIER

Płyn Micelarny 3w1

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny (cera normalna i mieszana) 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny (cera normalna i mieszana)

400 ml
57,47 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 11 opinii
TOŁPA authentic Tonik do twarzy 200 ml

TOŁPA authentic

Tonik do twarzy

200 ml
124,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.8
z 19 opinii
NIVEA Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa) 400 ml

NIVEA

Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa)

400 ml
57,47 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 9 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu 400 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

400 ml
73,72 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 13 opinii
TOŁPA authentic Płyn micelarny 300 ml

TOŁPA authentic

Płyn micelarny

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
5.0
z 12 opinii
NIVEA Oczyszczające mleczko do twarzy - cera sucha i wrażliwa 200 ml

NIVEA

Oczyszczające mleczko do twarzy - cera sucha i wrażliwa

200 ml
139,95 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.7
z 3 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store