Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Antyperspiranty i dezodoranty
Damskie w sztyfcie
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth
Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth Black & White NIVEA 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
NIVEA
Polska

Frisco poleca
Cena12,99 zł
259,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wypróbuj antyperspirant w sztyfcie NIVEA Black&White Silky Smooth zapewniający ochronę przed białymi śladami na czarnych ubraniach i zapobiegający powstawaniu żółtych plam na białych ubraniach. Niezawodna, 72-godzinna ochrona antyperspirantu, która jednocześnie dba o Twoją skórę pod pachami. Produkt zapewnia pewną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem bez ryzyka pobrudzenia Twoich ulubionych ubrań. Formuła nie zawiera alkoholu etylowego, a jej tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. Nivea Black&White Silky Smooth to antyperspirant w sztyfcie o kwiatowym, czystym i świeżym zapachu. Delikatny dla skóry, chroni przed podrażnieniami.NIVEA Black & White Silky Smooth - ochrona 5w1 przed nieprzyjemnym zapachem, potem, podrażnieniami, żółtymi plamami na czarnych ubraniach i białymi śladami na czarnych ubraniach. Wyjątkowa ochrona Derma Active Protection teraz z ochroną przez 72 godziny. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie.


Cechy

Ochrona przed żółtymi plamami na białych ubraniach i białymi śladami na czarnych ubraniach Pewna 72h ochrona antyperspirantu, która dba o Twoją skórę 5x ochrona przed: nieprzyjemnym zapachem, poceniem, białymi śladami, żółtymi plamami oraz podrażnieniami Derma 72H Active Protection Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Nie zawiera alkoholu etylowego


NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth


Produkt dostępny
Data przydatności: 22.05.2028
Dostępne warianty
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
259,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
42429692
Cena za kg:
259,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
42429692

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nanieść na skórę pod pachami||title:NANIEŚĆ Pozostawić do wyschnięcia||title:ODCZEKAĆ


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 84166


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Wypróbuj antyperspirant w sztyfcie NIVEA Black&White Silky Smooth zapewniający ochronę przed białymi śladami na czarnych ubraniach i zapobiegający powstawaniu żółtych plam na białych ubraniach. Niezawodna, 72-godzinna ochrona antyperspirantu, która jednocześnie dba o Twoją skórę pod pachami. Produkt zapewnia pewną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem bez ryzyka pobrudzenia Twoich ulubionych ubrań. Formuła nie zawiera alkoholu etylowego, a jej tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. Nivea Black&White Silky Smooth to antyperspirant w sztyfcie o kwiatowym, czystym i świeżym zapachu. Delikatny dla skóry, chroni przed podrażnieniami.NIVEA Black & White Silky Smooth - ochrona 5w1 przed nieprzyjemnym zapachem, potem, podrażnieniami, żółtymi plamami na czarnych ubraniach i białymi śladami na czarnych ubraniach. Wyjątkowa ochrona Derma Active Protection teraz z ochroną przez 72 godziny. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Antyperspirant w sztyfcie Black & White Silky Smooth

Wariant Antyperspirant w sztyfcie Black & White Silky Smooth 50.00 ml

Produkty z kategorii Damskie w sztyfcie

4.9
z 9 opinii
REXONA Antyperspirant w sztyfcie Sexy Bouquet 1 szt

REXONA

Antyperspirant w sztyfcie Sexy Bouquet

1 szt
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 7 opinii
NIVEA Antyperspirant w sztyfcie Fresh Flower 50 ml

NIVEA

Antyperspirant w sztyfcie Fresh Flower

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA

Derma Control Restore Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 3 opinii
NIVEA Derma Control Antyperspirant 72h w sztyfcie 50 ml

NIVEA

Derma Control Antyperspirant 72h w sztyfcie

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 2 opinii
REXONA Bloker potu w kremowym sztyfcie dla kobiet Maximum Protection Confidence 45 ml

REXONA

Bloker potu w kremowym sztyfcie dla kobiet Maximum Protection Confidence

45 ml
670,89 zł/l
Cena30,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
REXONA Bloker potu w kremowym sztyfcie dla kobiet Protection Clean Scent 45 ml

REXONA

Bloker potu w kremowym sztyfcie dla kobiet Protection Clean Scent

45 ml
670,89 zł/l
Cena30,19 zł
Do koszyka

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Silver Protect

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store