Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Energetyzujący
NIVEA MEN Żel pod prysznic Energy
Żel pod prysznic Energy MEN NIVEA 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

NIVEA MEN Żel pod prysznic Energy

500 ml
NIVEA

Cena21,99 zł
43,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Daj się ponieść uczuciu świeżości! Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów. Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Skutecznie oczyszcza skórę i włosy bez przesuszania, a jednocześnie gwarantuje długotrwałe, 24-godzinne uczucie świeżości i energię na cały dzień! Formuła męskiego żelu pod prysznic została wzbogacona o ekstrakt z mięty, zapewniając świeży, męski zapach, który każdego dnia pobudzi Cię do działania. To kosmetyk przygotowany specjalnie z myślą o mężczyznach - zapewnia kompleksową pielęgnację pod prysznicem i działa na jak prawdziwy zastrzyk energii. To rozwiązanie stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji oraz komforcie stosowania.


Cechy

Formuła z dodatkiem ekstraktu z mięty Odświeżający zapach, dający zastrzyk energii pH odpowiednie dla skóry Produkt przebadany dermatologicznie Gwarantuje długotrwałe, 24-godzinne uczucie świeżości


NIVEA MEN Żel pod prysznic Energy


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.03.2027
Dostępne warianty
NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Anja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005900047700
Cena za kg:
43,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005900047700

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Żel pod prysznic do codziennego stosowania. Nanieś żel na mokrą skórę i umyj ciało, twarz i włosy, pomijając okolice oczu. Po umyciu dokładnie spłucz ciepłą wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 80786


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Daj się ponieść uczuciu świeżości! Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów. Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Skutecznie oczyszcza skórę i włosy bez przesuszania, a jednocześnie gwarantuje długotrwałe, 24-godzinne uczucie świeżości i energię na cały dzień! Formuła męskiego żelu pod prysznic została wzbogacona o ekstrakt z mięty, zapewniając świeży, męski zapach, który każdego dnia pobudzi Cię do działania. To kosmetyk przygotowany specjalnie z myślą o mężczyznach - zapewnia kompleksową pielęgnację pod prysznicem i działa na jak prawdziwy zastrzyk energii. To rozwiązanie stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji oraz komforcie stosowania.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic Energy

Wariant Żel pod prysznic Energy 500.00 ml

Produkty z kategorii Męskie

4.9
z 7 opinii

27% taniej

FA Men Attraction Force żel pod prysznic z formułą 2w1 z feromonami o zapachu bergamotki i limonki 400 ml

FA Men

Attraction Force żel pod prysznic z formułą 2w1 z feromonami o zapachu bergamotki i limonki

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.9
z 11 opinii

27% taniej

FA MEN Żel pod prysznic 2w1 o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru 400 ml

FA MEN

Żel pod prysznic 2w1 o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 5 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii

27% taniej

FA Men Żel pod prysznic z formułą 2w1 o zapachu zielonych cytrusów 400 ml

FA Men

Żel pod prysznic z formułą 2w1 o zapachu zielonych cytrusów

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
5.0
z 6 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Citrus Crush 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Citrus Crush

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 3 opinii

27% taniej

FA Men Żel pod prysznic 2 w 1 Spicy Bergamot o zapachy ostrej bergamtoki 400 ml

FA Men

Żel pod prysznic 2 w 1 Spicy Bergamot o zapachy ostrej bergamtoki

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 3 opinii
OLD SPICE Deep Sea Żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml

OLD SPICE Deep Sea

Żel pod prysznic dla mężczyzn

400 ml
52,47 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 750 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 4 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 750 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
5.0
z 11 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Imbir & Drzewo cyprysowe 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Imbir & Drzewo cyprysowe

400 ml
42,47 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
4.6
z 16 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic dla mężczyzn Czerwona Pomarańcza & Szafran 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic dla mężczyzn Czerwona Pomarańcza & Szafran

400 ml
42,47 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 4 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Energy 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Energy

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031
5.0
z 5 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 3w1 Wild 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 3w1 Wild

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2031
5.0
z 6 opinii
ADIDAS Active Start 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Active Start 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
5.0
z 4 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Energy 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Energy

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.5
z 2 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Power Fresh 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Power Fresh

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 6 opinii
DOVE MEN + CARE Żel pod prysznic Extra Fresh 400 ml

DOVE MEN + CARE

Żel pod prysznic Extra Fresh

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 7 opinii
OLD SPICE Nightpanther Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn 400 ml

OLD SPICE Nightpanther

Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn

400 ml
56,12 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 3 opinii
OLD SPICE Wolfthorn Żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml

OLD SPICE Wolfthorn

Żel pod prysznic dla mężczyzn

400 ml
56,12 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 15 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
5.0
z 11 opinii
ADIDAS Power Booster Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Power Booster

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store