Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów

Wróć do Kosmetyki i higiena osobista

SzamponySzampony dla mężczyznSuche szamponyOdżywkiMaskiKuracje i serumLakiery, pianki i pudryŻele do włosów



4.8
z 9 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028

4.8
z 5 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028

5.0
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028

5.0
z 8 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028

4.8
z 9 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028

5.0
z 3 opinii
YOPE Szampon do włosów normalnych Mleko Owsiane 300 ml

YOPE

Szampon do włosów normalnych Mleko Owsiane

300 ml
53,30 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2027

5.0
z 1 opinii
YOPE Daily Heroes Szampon do włosów z lnem 300 ml

YOPE Daily Heroes

Szampon do włosów z lnem

300 ml
53,30 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029

4.8
z 4 opinii
YOPE Szampon do włosów przetłuszczających się Świeża Trawa 300 ml

YOPE

Szampon do włosów przetłuszczających się Świeża Trawa

300 ml
53,30 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027

5.0
z 6 opinii
YOPE Szampon do włosów suchych Orientalny Ogród 300 ml

YOPE

Szampon do włosów suchych Orientalny Ogród

300 ml
53,30 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031

5.0
z 3 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028


5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028

5.0
z 4 opinii
NIVEA Szampon pielęgnujący do włosów Color Care & Protect 400 ml

NIVEA

Szampon pielęgnujący do włosów Color Care & Protect

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 4 opinii
NIVEA Volume Sensation Szampon do włosów pozbawionych objętości 400 ml

NIVEA Volume Sensation

Szampon do włosów pozbawionych objętości

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028

4.9
z 7 opinii
SYOSS KERATIN Szampon do włosów łamliwych i osłabionych 440 ml

SYOSS KERATIN

Szampon do włosów łamliwych i osłabionych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

4.8
z 31 opinii
JOANNA Naturia Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą 200 ml

JOANNA Naturia

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

4.8
z 4 opinii
GARNIER FRUCTIS Siła i Blask Szampon wzmacniający 2 w 1 do włosów normalnych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Siła i Blask Szampon wzmacniający 2 w 1 do włosów normalnych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031


5.0
z 4 opinii
SYOSS ANTI DANDRUFF Szampon do włosów przeciwłupieżowy 440 ml

SYOSS ANTI DANDRUFF

Szampon do włosów przeciwłupieżowy

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

4.9
z 16 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny szampon z czystą bawełną 300 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny szampon z czystą bawełną

300 ml
50,63 zł/l
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

4.7
z 3 opinii
SYOSS Oleo Intense Szampon do włosów suchych i matowych przywracający blask i miękkość 440 ml

SYOSS Oleo Intense

Szampon do włosów suchych i matowych przywracający blask i miękkość

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027

4.9
z 28 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA 7 Herbs Szampon do włosów szybko przetłuszczających się i normalnych 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA 7 Herbs

Szampon do włosów szybko przetłuszczających się i normalnych

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029

4.9
z 7 opinii
JOANNA Rzepa Szampon wzmacniający do włosów tłustych 200 ml

JOANNA Rzepa

Szampon wzmacniający do włosów tłustych

200 ml
59,95 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028

4.8
z 5 opinii
SYOSS MEN Clean&Cool Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 440 ml

SYOSS MEN Clean&Cool

Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

5.0
z 5 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Everyday Care Szampon do wszystkich rodzajów włosów Rumianek 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Everyday Care

Szampon do wszystkich rodzajów włosów Rumianek

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
GARNIER FRUCTIS Hydra Fresh Szampon oczyszczający 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Hydra Fresh Szampon oczyszczający

400 ml
59,97 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2028

4.8
z 5 opinii
SYOSS Repair Szampon do włosów zniszczonych i suchych 440 ml

SYOSS Repair

Szampon do włosów zniszczonych i suchych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 4 opinii
GARNIER FRUCTIS Przeciwłupieżowy zampon wzmacniający 2w1 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Przeciwłupieżowy zampon wzmacniający 2w1

400 ml
59,97 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028

5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Szampon do włosów mocno zniszczonych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

4.9
z 12 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Fresh it Up! Szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Fresh it Up!

Szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028

5.0
z 3 opinii
GARNIER FRUCTIS Fresh Szampon wzmacniający do włosów normalnych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Fresh Szampon wzmacniający do włosów normalnych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027

4.8
z 4 opinii
SYOSS Blonde & Silver Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych 440 ml

SYOSS Blonde & Silver

Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

440 ml
61,11 zł/l
Cena26,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

5.0
z 1 opinii
SYOSS Intense Plex Szampon do włosów mocno zniszczonych 440 ml

SYOSS Intense Plex

Szampon do włosów mocno zniszczonych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

4.0
z 1 opinii
GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Butter Szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Oil Repair 3 Butter Szampon wzmacniający do włosów zniszczonych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028


4.8
z 19 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Color Shine Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Color Shine

Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029

5.0
z 3 opinii
YOPE Boost Szampon do wrażliwej skóry głowy 300 ml

YOPE Boost

Szampon do wrażliwej skóry głowy

300 ml
99,97 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

5.0
z 1 opinii
GARNIER Fructis Goodbye Damage Szampon 400 ml

GARNIER Fructis Goodbye Damage

Szampon

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027

4.8
z 5 opinii
Nowość
BARWA ZIOŁOWA Szampon Pokrzywa do włosów przetłuszczających się 480 ml

BARWA ZIOŁOWA

Szampon Pokrzywa do włosów przetłuszczających się

480 ml
31,23 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.0
z 1 opinii
YOPE Balance Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy 300 ml

YOPE Balance

Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy

300 ml
96,63 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

GARNIER Botanic Therapy Szampon do włosów osłabionych olejek rycynowy i migdał 400 ml

GARNIER Botanic Therapy

Szampon do włosów osłabionych olejek rycynowy i migdał

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028


5.0
z 4 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Anti-Dandruff Szampon do włosów przeciwłupieżowy dla mężczyzn 350 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Anti-Dandruff

Szampon do włosów przeciwłupieżowy dla mężczyzn

350 ml
34,26 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 6 opinii
GARNIER FRUCTIS Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031

5.0
z 3 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Moisture & Shine Szampon do włosów suchych i normalnych z wodą ryżową 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Moisture & Shine

Szampon do włosów suchych i normalnych z wodą ryżową

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
GARNIER FRUCTIS Color Resist Szampon wzmacniający do włosów farbowanych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Color Resist Szampon wzmacniający do włosów farbowanych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2031

5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Q10 Szampon do włosów cienkich i osłabionych 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Q10

Szampon do włosów cienkich i osłabionych

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028

5.0
z 10 opinii
TOŁPA dermo hair Szampon antipollution przeciw wypadaniu 250 ml

TOŁPA dermo hair

Szampon antipollution przeciw wypadaniu

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.9
z 7 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color

Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028

5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Szampon do włosów 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Szampon do włosów

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030

5.0
z 5 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028

5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Szampon do włosów odżywczy 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Szampon do włosów odżywczy

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

4.8
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Szampon do włosów matowych i łamliwych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Szampon do włosów matowych i łamliwych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029

5.0
z 28 opinii
TIMOTEI Moc i Blask Szampon do włosów normalnych 400 ml

TIMOTEI Moc i Blask

Szampon do włosów normalnych

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028

5.0
z 4 opinii
DOVE Nutritive Solutions Szampon do włosów farbowanych Colour Care 400 ml

DOVE Nutritive Solutions

Szampon do włosów farbowanych Colour Care

400 ml
49,47 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Clean&Fresh Szampon do Włosów Normalnych z Zielonym Jabłuszkiem i Pokrzywą 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Clean&Fresh

Szampon do Włosów Normalnych z Zielonym Jabłuszkiem i Pokrzywą

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
SO!FLOW Odżywczy szampon do włosów kręconych 400 ml

SO!FLOW

Odżywczy szampon do włosów kręconych

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028

4.0
z 1 opinii
LOREAL Elseve Zestaw Hyaluron Nawilżający Szampon 400ml + Odżywka 200ml 690 g

LOREAL

Elseve Zestaw Hyaluron Nawilżający Szampon 400ml + Odżywka 200ml

690 g
43,46 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029


LOREAL Elseve Zestaw Szampon Odżywka Glycolic Gloss 400 ml + 200 ml 690 g

LOREAL

Elseve Zestaw Szampon Odżywka Glycolic Gloss 400 ml + 200 ml

690 g
43,46 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

4.9
z 11 opinii
YOPE Familove Naturalny szampon do włosów Kwitnąca Bergamotka 750 ml

YOPE Familove

Naturalny szampon do włosów Kwitnąca Bergamotka

750 ml
22,65 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 9 opinii
PANTENE PRO-V Większa Objętość Szampon do włosów 400 ml

PANTENE PRO-V Większa Objętość

Szampon do włosów

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 9 opinii
PANTENE PRO-V AQUA LIGHT Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się 400 ml

PANTENE PRO-V AQUA LIGHT

Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 13 opinii
PANTENE PRO-V Szampon do włosów farbowanych 400 ml

PANTENE PRO-V

Szampon do włosów farbowanych

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 3 opinii
YOPE GROW MY HAIR Szampon-kuracja przeciw wypadaniu włosów 300 ml

YOPE GROW MY HAIR

Szampon-kuracja przeciw wypadaniu włosów

300 ml
99,97 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


4.9
z 8 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Original 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Original

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Heavenly Volume 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Heavenly Volume

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

4.9
z 9 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów cherry 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów cherry

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028

BATISTE Suchy szampon do włosów Radiance 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Radiance

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2030

4.8
z 4 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Divine Dark 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Divine Dark

200 ml
86,45 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Brunette 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Brunette

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2031

5.0
z 3 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Tropical 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Tropical

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka

BATISTE Suchy szampon do włosów Tempt 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Tempt

200 ml
99,75 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2030

4.8
z 8 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA My Darling Suchy szampon Hi Lovely! 150 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA My Darling

Suchy szampon Hi Lovely!

150 ml
98,33 zł/l
Cena14,75 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
SYOSS Pure Fresh Suchy szampon do włosów odświeżający 200 ml

SYOSS Pure Fresh

Suchy szampon do włosów odświeżający

200 ml
120,95 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

4.0
z 1 opinii
SYOSS Anti-Grease Suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się 200 ml

SYOSS Anti-Grease

Suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się

200 ml
120,95 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

4.8
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028

5.0
z 6 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

5.0
z 1 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
YOPE Odżywka do włosów suchych Orientalny Ogród 170 ml

YOPE

Odżywka do włosów suchych Orientalny Ogród

170 ml
94,06 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027

5.0
z 5 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028

12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store