Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony
Do włosów farbowanych
PANTENE PRO-V Szampon do włosów farbowanych
Szampon do włosów farbowanych PANTENE PRO V 400ml
1 z 5
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

PANTENE PRO-V Szampon do włosów farbowanych

400 ml
PANTENE PRO-V

Cena19,75 zł
49,38 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

SZAMPON PANTENE PRO-V LIVELY COLOR WZBOGACONY SKŁADNIKAMI ODŻYWCZYMI PRO-V. Delikatnie myje kosmyki, pielęgnując je dzięki wzmacniającym* włosy od wewnątrz aktywnym składnikom odżywczym Pro-V, a także pomaga zachować intensywność koloru włosów farbowanych. Szampon do włosów Pantene Lively Color: • dodaje warstwę ochronną, domykając łuski włosów i nadając kosmykom zdrowy blask; • pomaga chronić włosy farbowane i włosy z refleksami przed zniszczeniami związanymi z modelowaniem; • pielęgnuje włosy farbowane, sprawiając, że stają się gładkie w dotyku. * większa odporność na uszkodzenia spowodowane stylizacją, w porównaniu z szamponem bez właściwości odżywczych


Cechy

Szampon Pantene Lively Color pomaga zachować intensywność koloru włosów farbowanych oraz uzyskać lśniące i wyraźnie zdrowsze kosmyki (w porównaniu z szamponem bez właściwości odżywczych)

WYJĄTKOWA FORMUŁA: pielęgnuje kosmyki dzięki aktywnym składnikom odżywczym Pro-V wzmacniającym włosy od wewnątrz

Pomaga chronić włosy farbowane i z refleksami przed zniszczeniami związanymi z modelowaniem oraz pielęgnuje kosmyki, sprawiając, że stają się gładkie w dotyku

RODZAJ WŁOSÓW: to szampon Pantene do włosów farbowanych

KOSMETYK DOBRY DLA CIEBIE I DLA PLANETY: 0% olejów mineralnych i 0% substancji barwiących

Kosmetyk do włosów Pantene przetestowany przez Swiss Vitamin Institute


PANTENE PRO-V Szampon do włosów farbowanych


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
JERZY
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,38 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
P&G DS
Marka:
PANTENE PRO-V
EAN:
5410076562794
Cena za kg:
49,38 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
PANTENE PRO-V
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
5410076562794

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Nanieś na wilgotne włosy, masuj. Spłucz obficie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Not Applicable


Informacje producenta

Marka

Pantene


Marka standaryzowana

MarkaPantene

Podmarka

Podmarka Base


Opis produktu

SZAMPON PANTENE PRO-V LIVELY COLOR WZBOGACONY SKŁADNIKAMI ODŻYWCZYMI PRO-V. Delikatnie myje kosmyki, pielęgnując je dzięki wzmacniającym* włosy od wewnątrz aktywnym składnikom odżywczym Pro-V, a także pomaga zachować intensywność koloru włosów farbowanych. Szampon do włosów Pantene Lively Color: • dodaje warstwę ochronną, domykając łuski włosów i nadając kosmykom zdrowy blask; • pomaga chronić włosy farbowane i włosy z refleksami przed zniszczeniami związanymi z modelowaniem; • pielęgnuje włosy farbowane, sprawiając, że stają się gładkie w dotyku. * większa odporność na uszkodzenia spowodowane stylizacją, w porównaniu z szamponem bez właściwości odżywczych

Produkty z kategorii Do włosów farbowanych

5.0
z 4 opinii
NIVEA Szampon pielęgnujący do włosów Color Care & Protect 400 ml

NIVEA

Szampon pielęgnujący do włosów Color Care & Protect

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 19 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Color Shine Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Color Shine

Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 3 opinii
GARNIER FRUCTIS Color Resist Szampon wzmacniający do włosów farbowanych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Color Resist Szampon wzmacniający do włosów farbowanych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2031
4.9
z 7 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color

Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 4 opinii
DOVE Nutritive Solutions Szampon do włosów farbowanych Colour Care 400 ml

DOVE Nutritive Solutions

Szampon do włosów farbowanych Colour Care

400 ml
49,47 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka

Produkty marki PANTENE PRO-V

4.9
z 9 opinii
PANTENE PRO-V Większa Objętość Szampon do włosów 400 ml

PANTENE PRO-V Większa Objętość

Szampon do włosów

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 9 opinii
PANTENE PRO-V AQUA LIGHT Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się 400 ml

PANTENE PRO-V AQUA LIGHT

Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 10 opinii
PANTENE PRO-V Color Protect Odżywka do włosów farbowanych Active Nutri-Plex 275 ml

PANTENE PRO-V Color Protect

Odżywka do włosów farbowanych Active Nutri-Plex

275 ml
65,42 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.8
z 5 opinii
PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex 275 g

PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja

Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex

275 g
68,91 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store