Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony
Do włosów cienkich
PANTENE PRO-V AQUA LIGHT Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się
Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się AQUA LIGHT PANTENE PRO V 400ml
1 z 4
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

PANTENE PRO-V AQUA LIGHT Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się

400 ml
PANTENE PRO-V

Cena19,75 zł
49,38 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Szampon Pantene Lekkie i Mocne oczyszcza Twoje włosy, usuwając obciążające je substancje. Jest to pierwszy krok do zdrowy i lekkich włosów.

Pantene Aqua Ligt:

- jest idealny do włosów cienkich, z tendencją do przetłuszczania

- posiadalekką formułę która oczyszcza i odżywia włosy, nie obciążając ich

- przygotowuje włosy do lekkich fryzur na cały dzień

Cechy

Szampon do włosów ze skłonnością do przetłuszczania się

Zasila włosy aktywnymi składnikami odżywczymi Pro-V szamponu, aby je wzmocnić

Głęboko oczyszcza i zapewnia odżywienie bez efektu obciążenia

Dokładnie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń

0% silikonów, olejów mineralnych i barwników

Przebadane przez Szwajcarski Instytut Witamin (Swiss Vitamin Institute)

Butelka w 100% nadająca się do recyklingu (wyłączając zakrętkę)

Pozostawia włosy świeże, lekkie i łatwiejsze w układaniu


PANTENE PRO-V AQUA LIGHT Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,38 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
P&G DS
Marka:
PANTENE PRO-V
EAN:
5410076561223
Cena za kg:
49,38 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
PANTENE PRO-V
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
5410076561223

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nanieś na wilgotne włosy, masuj. Spłucz obficie.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Not Applicable


Informacje producenta

Marka

Pantene


Marka standaryzowana

MarkaPantene

Podmarka

Podmarka Base


Opis produktu

Szampon Pantene Pro-V Aqua Light delikatnie oczyszcza włosy i zapewnia lekkie odżywienie.


Pochodzenie

:Francja

Produkty z kategorii Do włosów cienkich

5.0
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
5.0
z 4 opinii
NIVEA Volume Sensation Szampon do włosów pozbawionych objętości 400 ml

NIVEA Volume Sensation

Szampon do włosów pozbawionych objętości

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Szampon do włosów 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Szampon do włosów

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030

Produkty marki PANTENE PRO-V

4.9
z 9 opinii
PANTENE PRO-V Większa Objętość Szampon do włosów 400 ml

PANTENE PRO-V Większa Objętość

Szampon do włosów

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 10 opinii
PANTENE PRO-V Color Protect Odżywka do włosów farbowanych Active Nutri-Plex 275 ml

PANTENE PRO-V Color Protect

Odżywka do włosów farbowanych Active Nutri-Plex

275 ml
65,42 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 13 opinii
PANTENE PRO-V Szampon do włosów farbowanych 400 ml

PANTENE PRO-V

Szampon do włosów farbowanych

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.8
z 5 opinii
PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex 275 g

PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja

Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex

275 g
68,91 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store