Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony
Do włosów cienkich
VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA
Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości   CZARNUSZKA VIS PLANTIS 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

31% taniej

5.0
z 8 opinii

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
VIS PLANTIS

Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
27,47 zł/l
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (31% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 16.04.2028
Dostępne warianty
VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry szampon, włosy po nim są błyszczące, wydają się mocniejszę, zyskują ładną objętość.
16.05.2025
1
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Lilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
VIS PLANTIS
EAN:
5904567058816
Cena za kg:
27,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
VIS PLANTIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5904567058816

Produkty z kategorii Do włosów cienkich

5.0
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
5.0
z 4 opinii
NIVEA Volume Sensation Szampon do włosów pozbawionych objętości 400 ml

NIVEA Volume Sensation

Szampon do włosów pozbawionych objętości

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Szampon do włosów 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Szampon do włosów

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030

Produkty marki VIS PLANTIS

4.8
z 5 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028
4.8
z 9 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028
5.0
z 4 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia 30 ml

VIS PLANTIS

Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia

30 ml
399,67 zł/l
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

29% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
5.0
z 6 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
5.0
z 5 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
5.0
z 6 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.8
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 1 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store