Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Odżywki
Do włosów przetłuszczających się
VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN
Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania   ROZMARYN VIS PLANTIS 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

31% taniej

5.0
z 1 opinii

VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
VIS PLANTIS

Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
27,47 zł/l
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (31% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
VIS PLANTIS
EAN:
5904567058830
Cena za kg:
27,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
VIS PLANTIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5904567058830

Produkty z kategorii Do włosów przetłuszczających się

5.0
z 1 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
YOPE Odżywka do włosów przetłuszczających się Świeża Trawa 170 ml

YOPE

Odżywka do włosów przetłuszczających się Świeża Trawa

170 ml
94,06 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027

Produkty marki VIS PLANTIS

4.8
z 5 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028
4.8
z 9 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028
5.0
z 4 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia 30 ml

VIS PLANTIS

Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia

30 ml
399,67 zł/l
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

29% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
5.0
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
5.0
z 6 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
5.0
z 5 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
5.0
z 6 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.8
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store