Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena intymna
Żele, płyny
VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek
Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek VIS PLANTIS 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

37% taniej

5.0
z 6 opinii

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
VIS PLANTIS

Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
36,63 zł/l
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (37% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.03.2028
Dostępne warianty
VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Nikola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,63 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
VIS PLANTIS
EAN:
5904567059813
Cena za kg:
36,63 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
VIS PLANTIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5904567059813

Produkty z kategorii Żele, płyny

5.0
z 7 opinii

46% taniej

GREEN PHARMACY Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska 300 ml

GREEN PHARMACY

Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 6 opinii

46% taniej

GREEN PHARMACY Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina 300 ml

GREEN PHARMACY

Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 5 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
5.0
z 6 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
4.9
z 19 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do codziennej higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do codziennej higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 17 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do Higieny Intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do Higieny Intymnej

200 ml
84,95 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 39 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
4.9
z 8 opinii
YOPE Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina 300 ml

YOPE

Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 7 opinii
YOPE Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja 300 ml

YOPE

Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
5.0
z 16 opinii
ZIAJA Intima Płyn do higieny intymnej Konwalia 500 ml

ZIAJA Intima

Płyn do higieny intymnej Konwalia

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 9 opinii
LACTACYD Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Fresh

Żel do higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Odświeżający żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Odświeżający żel do higieny intymnej

400 ml
53,13 zł/l
Cena21,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
5.0
z 5 opinii
LACTACYD Plus+ Płyn ginekologiczny do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Plus+

Płyn ginekologiczny do higieny intymnej

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029
5.0
z 8 opinii
Nowość
ILADIAN Żel do higieny intymnej 40+ 180 ml

ILADIAN

Żel do higieny intymnej 40+

180 ml
121,94 zł/l
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 21 opinii
TOŁPA dermo intima Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom 195 ml

TOŁPA dermo intima

Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom

195 ml
102,51 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2028

Produkty marki VIS PLANTIS

4.8
z 9 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028
4.8
z 5 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028
5.0
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości - CZARNUSZKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
4.8
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 6 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 1 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 4 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia 30 ml

VIS PLANTIS

Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia

30 ml
399,67 zł/l
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 5 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

29% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store