Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena intymna
Żele, płyny
ZIAJA Intima Płyn do higieny intymnej Konwalia
Płyn do higieny intymnej Konwalia Intima ZIAJA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 16 opinii

ZIAJA Intima Płyn do higieny intymnej Konwalia

500 ml
ZIAJA

Cena12,99 zł
25,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
aniadobosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
Marka:
ZIAJA
EAN:
5901887003359
Cena za kg:
25,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
ZIAJA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
EAN:
5901887003359

Produkty z kategorii Żele, płyny

5.0
z 7 opinii

46% taniej

GREEN PHARMACY Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska 300 ml

GREEN PHARMACY

Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 6 opinii

46% taniej

GREEN PHARMACY Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina 300 ml

GREEN PHARMACY

Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 6 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
5.0
z 5 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.9
z 19 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do codziennej higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do codziennej higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 17 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do Higieny Intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do Higieny Intymnej

200 ml
84,95 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 7 opinii
YOPE Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja 300 ml

YOPE

Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.9
z 8 opinii
YOPE Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina 300 ml

YOPE

Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.9
z 39 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 16 opinii
ZIAJA Intima Płyn do higieny intymnej Konwalia 500 ml

ZIAJA Intima

Płyn do higieny intymnej Konwalia

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 9 opinii
LACTACYD Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Fresh

Żel do higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Odświeżający żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Odświeżający żel do higieny intymnej

400 ml
53,13 zł/l
Cena21,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
5.0
z 5 opinii
LACTACYD Plus+ Płyn ginekologiczny do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Plus+

Płyn ginekologiczny do higieny intymnej

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029
5.0
z 8 opinii
Nowość
ILADIAN Żel do higieny intymnej 40+ 180 ml

ILADIAN

Żel do higieny intymnej 40+

180 ml
121,94 zł/l
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 21 opinii
TOŁPA dermo intima Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom 195 ml

TOŁPA dermo intima

Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom

195 ml
102,51 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2028

Produkty marki ZIAJA

4.9
z 28 opinii
ZIAJA Oliwkowy żel pod prysznic Odżywka Skóry 500 ml

ZIAJA

Oliwkowy żel pod prysznic Odżywka Skóry

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 10 opinii
ZIAJA Kremowy żel myjący Masło Kakaowe 500 ml

ZIAJA

Kremowy żel myjący Masło Kakaowe

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 20 opinii
ZIAJA Kozie Mleko Kremowy żel myjący Mleczna kąpiel 500 ml

ZIAJA Kozie Mleko

Kremowy żel myjący Mleczna kąpiel

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.9
z 35 opinii
ZIAJA Intima Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym 500 ml

ZIAJA Intima

Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym

500 ml
25,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store